2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره ممکنه برای من ک هر بار پای برگه مینوشتن ک هیچ غربالگری دقیق نیست ،دل آدم و آشوب میکردن 

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2728

مشکل های ژنتیکی تو سنو و غلبار گری مشخص نمیشه 

پسر من مشکل داشت و فوت کرد لطفا اگه مشکلی تو فامیل دارید حتما با مشاوره ژنتیک درمیون بگذارید

اگه خدا بخواد منم به زودی مامان میشم اگه دوست داشتین برای مامان شدم دعا کنید❤️

سونو به هر حال دستگاهه اما درصد خطا ناچیزه و همه فاکتور های سلامت جنین چک نمیشه تو غربالگری ها اونایی هم که آزمایش میدن و های ریسک نیست هم یعنی مثلا درصد اون بیماری ناچیزه

اما اصولا نگران نباش اگه بارداری و غربالگریت اوکی بوده

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم
2740

آره برادرزاده گفتن توسرش یچیزی ک معلول مبشه اینابایدسقط بشه یه عمرباهاش توعذابی وایناولی زن داداشم سقط نکرد.الان برادرزادم میره توسه سال وزرنگ وسالم 

نخواستین بشه دیدین شد   

وای خدا نکنه بد به دلت راه نده، حالا این که هیچی یکی از آشناهامون اصلاً زیر نظر پزشک نبود با طب سنتی رفت جلو حتی غربالگری هم نرفت اما خداروشکر بچه سالمه، بهش گفتم چه ریسکی کردی خندید فقط😑

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

هم اتاقی خواهرشوهرم موقع زایمان فهمید بچش سندروم داونه تمام آزمایشات رو هم داده بوده گفته بودن سالمه...چند روز پیشم یکی از هم محلیا از ی سونوگرافی شکایت کرده بود بوش از مچ به بعد دستش تشکیل نشده بود در صورتیکه آنومالی همه چی رو خوب گفته بوده

2706