2733
2739
عنوان

تو رو خدا بیاین برام دعا کنید راه حل بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 33 پست
قرص جلوگیری هم نمیخورم 

عزیزم اشکال نداره غصه نخور. خیلی بچه ها که از همون بدو تولد شیر خشک میخورن. شوهر خودمم از نوزادی شیر خشک می‌خورد خداروشکر ورزشکار هم شد. البته توی اوضاع اقتصادی الان سخته ولی خب اگر مشکل مالی نداری ایراد نداره. بهرحال ناخواسته بوده و شما تلاشت رو کردی. خداروشکر ۶ ماهم شیر خورده و جون گرفته یکم. با اینحال امیدوارم خدا کمکت کنه بخاطر خودت و نی نی کوچولو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی نفر الان گفت شاید چشم خوردی ولی پیامشو پاک کرد خواستم بگم اره فک کنم اخه رفتم عروسی میخواسم بچه شیر بدم ی پیر زن زل زده بود نگاه میکرد از اون ب بعد رفته رفته شیرم کم شد

2728
یه خانومی سنش بالاست مشکل داره بچه دار نمیشه اگه میشه براش دعا کنین حالش خوب نیست

ان شاءالله ک خوب بشه 😢خدا همه مریض ها رو شفا بده حاجت دل منه مادر رو هم بده 

شیرخشک هم کنار شیرت بهش بده اگه بالای ۶ ماه کم کم غذا کمکی رو هم شروع کن که بچه گرسنه نمونه شیرت کمه

شیر کمکی میدم گشنه نمیمونه سه روز دیگ میره تو 6میخوام کمکی رو شروع کنم 

2740
عزیزم اشکال نداره غصه نخور. خیلی بچه ها که از همون بدو تولد شیر خشک میخورن. شوهر خودمم از نوزادی شیر ...

از سه ماهگی شیرم کم شد مجبوری در کنارش کمکی دادم ولی دیگ داره خشم میشه نمیخوام اینجوری شه دوس دارم خدم شیرش بدم واقعا نمیدونم حکمت خدارو ی نفر میخواد شیرشو خشک کنه چون حوصله نداره ب بچه شیر بده ی نفر مث من تمام علاقم اینه ک خودم شیر بدم بچمو اینجوری میشه 

سه روز دیگ میره تو ۶ تا دوماهگی شیرم خیلی خیلی زیاد بود همیشه سینه هام سفت بود بعد کم کم رفته رفته ک ...

بامک زدن شیر زیاد میشه وتغذیه..ابگوشت وماهی شیر روزیاد میکنن وبادام شیر رو مقوی میکنه

پس نگران نباش دیگه . همین استرس حرف مادرشوهر و بقیه که چرا شیرت کمه باعث میشه ارامشت بهم بریزه رو شی ...

خدالعنتشون کنه هیچوقت بابت حرفایی ک بعد زایمان بهم زدن نمیبخشمشون 

خدالعنتشون کنه هیچوقت بابت حرفایی ک بعد زایمان بهم زدن نمیبخشمشون 

ولش کن گلم نفرین نکن این حرفا برای خیلیا بوده والا چه میشه کرد اونام از سر نیت بد نمیگن شاید عقلشون نمیره حرفاشون چه تاثیر بدی میزاره رو طرف مقابل ، به فکر سلامت خودت و بچت باش یک گوشت در باشه یکی دروازه اصلاااا توجه نکن چی میگه 

2706