2733
2734

شیرم داره خشک میشه ی سینه ک در حد چن قطره میاد اون یکی هم خیلی مک بزنه دو سه بار در روز شیر بیاد یا نیاد اونم سیرش نمیکنه هر راهیو امتحان میکنم نمیشه ی مدت خیلی بهتر شده بود سرما خوردم نمیتونسم غذا بخورم شیرم بشدت کم شد واسم دعا کنید 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سه روز دیگ میره تو ۶ تا دوماهگی شیرم خیلی خیلی زیاد بود همیشه سینه هام سفت بود بعد کم کم رفته رفته ک ...

خب غذای کمکی رو شروع کن . اگه شیر نداری شیر خشکم بده بهش گناه داره گرسنه نمونه. در کنارش شیردوش برقی اگر داری مرتب شیرتو بدوش تا زیاد بشه دوباره. قرص جلوگیری هم باعث کم شدن شیر میشه اگر میخوری. چون خودم تجربش رو داشتم و به شدت شیرم کم شد

2740
خب غذای کمکی رو شروع کن . اگه شیر نداری شیر خشکم بده بهش گناه داره گرسنه نمونه. در کنارش شیردوش برقی ...

از سه روز دیگ غذا رو شروع میکنم ،گرسنه نمیمونه کمکی میدم بهش اوایل نهایت ی شیشه در روز بود الان تو روز نهایت سه بار سینه بخوره 😢بقیش شیشه ی مدت خیلی ب خودم سخت گرفتم هی بخور بخور یکم بهتر شد همون شبش سرما خوردم باز بشدت کم شد چقد بدبختم من مادر شوهرمم هر چند وقت یاداوری میکنه که شیر خودش زیاد بوده ،دخترشم پر شیر ولی بلانسبت مث گاو میخورن من اونقد بخور نیسم خب 😢

غذاهایی روبخور ک فک میکنی باهاشون شیرت زیادمیشه  چرک خشک کن هم استفاده نکن سعی کن از چیزی نترس ...

هیچ غذایی تاثیر ندارع واسم حتی مولتی ویتامین هم خوردم ک اشتهام باز بشه زیاد غذا بخورم شیرم زیاد شع ولی فقط ۶کیلو اصافه کردم چرک خشک کن نمیخورم سرما خوردگیمو با دمکرده اویشن خوب کردم ترس ک ندارم استرس فقط دلشوره کار و پول رو دارم یکم ولی ن زیاد 

2706