2733
2739

دوره اش باید بگذره 

دمیترون

ویتامین b6 

سیرابی 

رب انار 

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738
من پرتقال بو میکردم بهتر میشدم ولی تا لحظه زایمان دمیترون خوردم

مثلا دوغ دوس دارم.. ولی خوردم و الان تهوع دارن

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
میخورم. بالا میارم 

باید سرم بگیری و امپول دمیترون بعد که اوکی بودی قرص شروع کنی تا بالا نیاری وقتی به بالا اوردن بیفتی معاومه معده ات قرص تحمل نمیکنه. در مل دمیترون هم چیز خوبی نیست زیاد باهاش یبوست میگیری

بگو دکترت برات سرم قندی نمکی بنویسه با امپول و هر هفته ای دو تا بزنی اوکی میشی سریع

همتا اسم خـودمه♥
سیرابی چیکار میکنه

معده رو قوی تر میکنه 

ویتامین ب 12 و روی و چیزای مفید دیگه هم داره معمولا مادربزرگها و قدیمی ها به خانمای باردار توصیه میکنن بخورن برای تهوع

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
2706