2737
2739

من 10جلسه لیزر رفتم دستگاه سوپراتیتانیوم ژلیه بعد ی مدت موهام رفت الان دوباره برگشته از چی میتونه باشه مشکل هورمون داشتم دارو خوردم یکم کنترل شد

ولی خواهرم ک با من رفته بود کلا موهاش از بین رفت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یا هورمونات دوباره ریخته به هم یا اینکه باید جلسات بیشتری نسبت به خواهرت بری

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

کلا لیزر دائمی نیست و برای اکثر افراد یه مقداری از موها برمیگرده بعد مدتی. باید شش ماه یک بار معمولا رفت دوباره تجدیدش کرد. 

اما مقدار موها رو به صورت دائمی کم می کنه. مخصوصا موهای زخیم و تیره روی پوست روشن خیلی زودتر از بین میرن

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2740

دکتر بهم گفت حداقل یک سال باید دارو مصرف کنی بعد بری لیزر

و حتی آن که گمان میکنی امن تریت پناهگاه را در قلبش داری چنان ان پناه را بر سرت اوار میکند که تا مدت ها قلبت در گیجی و سرگردانی به سر میبرد.....................................‌..‌.‌‌.....ما گناه را نمیبینیم مگر ان که زنی مرتکب ان شود...