2752
2734
عنوان

خانمای باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 89 پست
خونمون ۳طبقه هست روزی دوبار باید برم و بیام مهدم دو طبقه هستش

خب عزیزم اگه جفتت پایین باشه پله خیلی بده البته اون وتو ۱۰ ۱۲ هفته میگه اگه جفت پایین باشه ولی بازم رعایت کن به دکترت هم بگو پله دارین 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
خب دیگه میگم که خدا خودش میدونه چیکار کنه 

دقیقا..نمیدونم اشتباه کردم یانه ولی بعدش توبه کردم از ی حاج اقاهم پرسیدم گفت دیگ خودتو اذیت نکن خدا رحیمه همین که توبه کردی خوبه انشالله که بخشیده باشه

چون‌تو سونوهامم میزدن تولدش باعث عثرو حرج میشه

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاءالله توکل به خدا،شماهم زود به زود ضعف میکنین؟من الان ازگشنگی دارم میمیرم میلمم نمیکشه چیزی بخو ...

من اینقدر ضعف داشتم که گریه میکردم خیلی بد بود 

آفرین سقط ک به هیچ عنوان...طبعاتی داره ک ادم میترسه..من خودم‌سقط کردم ولی بهم گفتن بری پزشکی قانونی ...

سقط درمانی چیه؟من تاحالانشنیدم

دوستم ناخواسته بارداربود سفطش کرد غیرقانونی بعدش انقدرمریض شدکه نگو مدام دکتر بود یه پاش،به هیچکسم نمیتونست بگه غیرقانونی سقط کرده آخرسربه یه دکترگفته بود اونم گفته بود مگه بعدسقط دارونخوردی که به این روزافتادی اونم گفته بودنه دکتره گفته بودبدنتوکلاعفونت گرفته بایدیه دوره دارومصرف میکردی

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
2731
خب عزیزم اگه جفتت پایین باشه پله خیلی بده البته اون وتو ۱۰ ۱۲ هفته میگه اگه جفت پایین باشه ولی بازم ...

اره میگم امروز بهشون

دلم نمیخواد برم دیگ سرکار ولی تنهام تو خونه دیوونه میشم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
دقیقا..نمیدونم اشتباه کردم یانه ولی بعدش توبه کردم از ی حاج اقاهم پرسیدم گفت دیگ خودتو اذیت نکن خدا ...

فکرش نکن دیگه عزیزم خدا خیلی بزرگه شما از قصد این کار نکردی 

سقط درمانی چیه؟من تاحالانشنیدم دوستم ناخواسته بارداربود سفطش کرد غیرقانونی بعدش انقدرمریض شدکه نگو ...

بچه مشکلش حاد بود که جزو لیست سقط درمانی بود سقط درمانی شامل بچه های با بیماری سخت هست که سندرم دندی واکر جزوش بود

اره سقط عمد خیلی بده نمیدونم چطور ی سریا دلشون میاد 

چند هفته ای؟ اره منم همش گرسنم میشد تا قبل حالت تهوع ولی الان که حالت تهوع دارم دلم هیچی نمیخواد بج ...

۶هفته ام.من حالت تهوع ندارم یاخیلی خیلی کم سربچه دومم نداشتم وازطرفیم استراحت مطلق بودم خیلی وزنم رفت بالا اما این یکی میلم نمیکشه واقعا چیزی بخورم،بازم میترسم وزنم خیلی بره بالا تحملشوندارم واقعا

فکرش نکن دیگه عزیزم خدا خیلی بزرگه شما از قصد این کار نکردی 

شما نی نی تو شکمته تروخدا برام دعا کن این‌یکی سالم باشه منم خیالم‌راحت بشه خانواده هامون اینبار خوشحال بشن..بابام نوه نداره خیلی دلش نوه میخواد اینبار خدا دلشو شاد کنه

۶هفته ام.من حالت تهوع ندارم یاخیلی خیلی کم سربچه دومم نداشتم وازطرفیم استراحت مطلق بودم خیلی وزنم رف ...

اخی عزیزم..پس دو هفته از من بیشتری تقریبا..خب رعایت کن برنج زیاد نخور در عوض پروتئین و فیبر زیاد بخور برو بهداشت بهت برنامه بده راهنماییت کنه انشالله این‌سری بالا نمیره

شما نی نی تو شکمته تروخدا برام دعا کن این‌یکی سالم باشه منم خیالم‌راحت بشه خانواده هامون اینبار خوشح ...

حتما عزیزم بخدا دعات کردم الهی قسم به همین ایام فاطمیه حضرت فاطمه محافظ نی نی تو شکمت باشه به خوبی وخوشی دوران بارداری بگذرونی نی نی سالم بیاد بغلت 

واقعا؟منم خیلی ضعف دارم اما چیزی نمیتونم بخورم دلم نمیخواد،

آره خیلی بد بود گاهی میگفتم خدایا با من این کار نکن از بس اذیت میشدم 

بچه مشکلش حاد بود که جزو لیست سقط درمانی بود سقط درمانی شامل بچه های با بیماری سخت هست که سندرم دندی ...

الان متوجه شدم منظورتون چیه،عزیزم خب خیلی سخت بوده براتون وقتی مشکل داشته چکارمیتوتستین بکنین ولی واقعابچه که بزرگ میشه سقطشم سخت میشه زنداداش جاری منم تو۷ماهگی مجبورشدسقط کنه هنوزمیگه عذاب وجدان داره شماهم خودتوناراحت نکن خدابزرگه 

2706