2733
2734
عنوان

خانمای باردار

378 بازدید | 89 پست

سلام خانما کیا اوایل بارداری درد زیر شکم و کمر داشتن؟

من بارداری دوممه اصلا اولی درد نداشتم همون هفته های اول الان خیلی درد دارم ۳ روز از موعدم گذشته هم کمر درد دارم هم زیر شکمم درد میکگه گاهی اوقات پهلومم درد میاد،بعد دردم وقتی میرم سرویس معذرت میخوام شکمم کار میکنه بیشتره و تا نیم ساعت باید دراز بکشم تا خوب بشه

خیلی نگران این دردم 

دکترمم فقط روزای زوج هستش شنبه هم نمیتونم برم باید بمونم تا دوشنبه برم😭😭😭

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گلم من بارداری دومم اینشکلی بودم ازدردکمرم نمیتونستم تکون بخورم دوتادکتررفتم اولین تشخیص این بود که احتمالاخارج ازرحمی هست امانبود فقط ساک بارداری پایین بود اگه دردت خیلی خیلی زیاده که نمیتونی تکون بخوری برواورژانس تادکترت برسه خیلی طول میکشه 

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
2738

من خیلی داشتم تا ۸ هفته باهام بود 

دخترِ قشنگ مامان👶بیصبرانه منتظرتم...💗👶             خدا جونم خودت بهم دادیش خودتم مراقبش باش دخترمو صحیح و سالم از تو میخوام👼🙏🤲
طبیعیه.باید یه چند روز نزدیکی نداشته باشی و زیاد استراحت کنی

نزدیکی نداشتم از بعد تخمک گذاریم

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
سه روز از موعدت گذشته فقط؟ خب منم اوایلش دردی مث درد پریود داشتم ولی پریود نمیشدم تا اینکه بی بی چک ...

اره بی بی چکم مثبت شد امروز س روز گذشته،اخه این دردارو من تو پریود تجربه نکرده بودم فقط کمروپام درد میومد الان زیر شکمم درد که داره هیچ یدفه انگار قفل میشه نمیتونم تکون بخورم

کنارش حالت تهوعم دارم کلا ریخته بهم سیستمم

طبیعی نگران نباش ولی من رفتم دکتر دکترم بهم شیاف داد

شیاف پرژسترون؟

دکترم ۵شنبه ها نیست من مرکز ناباروری میرفتم حالا امروز برم بخش ماماییشون ببینم چی میگن بهم 

شیاف پرژسترون؟ دکترم ۵شنبه ها نیست من مرکز ناباروری میرفتم حالا امروز برم بخش ماماییشون ببینم چی می ...

بله پروژسترون ۴۰۰ من دوهفته پیش هم درد داشتم خودم ۵ تا گرفتم استفاده کردم تا رفتم دکترم برام امپولش نوشت هفته یه دونه میزنم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
گلم من بارداری دومم اینشکلی بودم ازدردکمرم نمیتونستم تکون بخورم دوتادکتررفتم اولین تشخیص این بود که ...

نه دردم فقط موقع معذرت میخوام شکم کار کردنم شدید میشه و استراحت کنم خوب میشم

انگار نفخم دارم یبوستم‌داشتم بدترشد دردم قبل موعدم دردم شبیه پریود بود کم بود از دیروز بیشتر شد