2737
2734
عنوان

خانمای باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 89 پست
شما نی نی تو شکمته تروخدا برام دعا کن این‌یکی سالم باشه منم خیالم‌راحت بشه خانواده هامون اینبار خوشح ...

ان شاءالله خدابه حق حضرت فاطمه زهرا یه بچه سالم وصالح بهتون بده وبارداریتون پرازشادی باشه الهی آمین

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
من متوجه نشدم ازچی ناراحتی داشتین وتوبه کردین؟

که قبول کردم بچه رو سقط کنم

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی عزیزم..پس دو هفته از من بیشتری تقریبا..خب رعایت کن برنج زیاد نخور در عوض پروتئین و فیبر زیاد بخو ...

برنج خیلی خیلی کم میخوریم نمیدونم فکرکنم همین کاروبکنم بهتره

حتما عزیزم بخدا دعات کردم الهی قسم به همین ایام فاطمیه حضرت فاطمه محافظ نی نی تو شکمت باشه به خوبی و ...

انشالله ممنونم نمیدونم چرا تو ایام فاطمیه متوجه بارداریم شدم انقدر خوشحالم ته دلم روشنه 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2731
برنج خیلی خیلی کم میخوریم نمیدونم فکرکنم همین کاروبکنم بهتره

اره برو بهداشت و خیلی رعایت کن

انشالله ممنونم نمیدونم چرا تو ایام فاطمیه متوجه بارداریم شدم انقدر خوشحالم ته دلم روشنه 

خداراشکر پس استرس این چیزا از خودت دور کن وقتی سپردی به خدا نگران نباش فقط مراقب خودت و نی نی باش 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
خداراشکر پس استرس این چیزا از خودت دور کن وقتی سپردی به خدا نگران نباش فقط مراقب خودت و نی نی باش&nb ...

ممنونم ازت که جواب دادین همچنین عزیزم

2740
حما اینکارومیکنم ممنون از راهنماییت

خواهش میکنم...ممنونم از شما که تو تاپیکم اومدین انشالله هممون بسلامتی زایمان کنیم

خواهش میکنم...ممنونم از شما که تو تاپیکم اومدین انشالله هممون بسلامتی زایمان کنیم

ان شاءالله عزیزم استرس نداشته باشین فقط خدابزرگه وکمک حال هممونم هست

خواهش میکنم عزیزم 

رفتم الان ازمایش برام بنویسه دکتر خودم نبود به مامایی گفتم بی بی چکم مثبت شده برام مینویسی گفت بسلامتی 

ازمایش بده اگ تا ۱۱اماده شو بیار نشون این یکی دکتر بده اگ نشد شنبه بیا دکتر خودت 

که من شنبه نمیتونم برم باید بمونم تا دوشنبه

بنظرت ازمایشم مثبته؟

بی بی چک اولم قبل موعدم هاله انداخت کمرنگ ولی واضح بود ی روز بعد موعدم صبح زود زدم زیر پنج دقیقه هاله پررنگ تری انداخت 

رفتم الان ازمایش برام بنویسه دکتر خودم نبود به مامایی گفتم بی بی چکم مثبت شده برام مینویسی گفت بسلام ...

سلام عزیزدلم بسلامتی چند روز قبل از موعود بیبی زدی معلوم شد؟

حسابی استراحت کن مهربون پله هم اصلا بالا پایین نشو لطفا تا موقعه ازمایش استراحت کن و خودت و تقویت کن صد درصد بارداری خوشگلم بسلامتی بغلش بگیری

رفتم الان ازمایش برام بنویسه دکتر خودم نبود به مامایی گفتم بی بی چکم مثبت شده برام مینویسی گفت بسلام ...

بله عزیزم اگه دو تا خط انداخته مثبته 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
سلام عزیزدلم بسلامتی چند روز قبل از موعود بیبی زدی معلوم شد؟ حسابی استراحت کن مهربون پله هم اصلا با ...

ممنونم 

یک روز قبل موعدم هاله کمرنگ انداخت زیر۵دقیقه ولی بعدش پررنگ تر شد 

اره خونمون پله داره 

دیگ‌نباید برم سرکار

2706