2737
2734
عنوان

شکاکی شوهر 😥

303 بازدید | 41 پست

سلام دوستان راهنمایی میخوام ازتون 

شوهرم خیلی شکاک شده بود از بعد تولد بچه ی دومم 

تقریبا ۳ سالی میشه خیلی بهتر شده 

الان دخترم چند ماهشه دوباره هی شک میکنه قهر میکنه 

واقعا خستم بخاطر بچهام نمیتونم کاری بکنم 

اصلا خودش قبول نداره که شکاکه میگه تو تهمت میزنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان امروز یه نفر اشتباهی به شمارم زنگ زده از صبح تو قیافس هی غر میزنه

بهش محبت کن شاید توجهت کمه

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
2731
مثلا اگه حموم برم میگه چرا  بیرون بخوام برم یا باید بچهام باهام باشن یا مامانم

برید پیش مشاوره

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
2740
کسی راهکاری نداره  الان از صبح میگه برو خونه مادرت  منم گفتم ناراحتی تو برو

برو خب،بزار حال و هواش عوض بشه

اصلاقبول نمیکنه میگه من مشکلی ندارم  من شک ندارم  کارای تو بده

شاید کاری کردی حساسش کردی.اونم زمینه ی شکاکی رو داره البته

ساعت ۷ صبح برم خب مادرم سکته میکنه بنده خدا 

حالا یکم دیرتر.فاصله خوبه گاهی.نمیتونه خودشو کنترل کنه میخاد دور بشید یکم

اصلا هم محجبه هستم و چادری هم اصلا آرایش نمیکنم  هم تو روابط حتی با محرم های خودم هم سنگین رف ...

بدبینه پس.باید راضی بشه بیاد مشاوره 

2706