2752
2734
عنوان

شکاکی شوهر 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند وقتیه داریم از هم  یا سر کاره یا تو خونه سازی هستیم مدام بیرونه

این مشکل رو ک داره خسته هم میشه مضاف میشه

میخام‌بگم خستگی و فشار روحی بیشترش میکنه

وقتیم ک منکر میشه ینی میدونه مشکل داره نمیخاد به روش بیاری

این جور مواقع بزار غذاش رو بخوره استراحت کنه 

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
امروز می گفتم اگه خونوادت میدونستن اینجوری ای الهی سرشون بیاد 

چی بگم.مشکل کمی نیس

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
این مشکل رو ک داره خسته هم میشه مضاف میشه میخام‌بگم خستگی و فشار روحی بیشترش میکنه وقتیم ک م ...

همش سرش تو گوشیه خیلی سرد شده 

ناحق نگماخلاق خوبم داره ولی این کاراش داره دیوونم میکنه

همش سرش تو گوشیه خیلی سرد شده  ناحق نگماخلاق خوبم داره ولی این کاراش داره دیوونم میکنه

خودت برو مشاوره.هیچ کس کامل نیس قابل درمانه

پدر یا مادرشم احتمالا این مشکل رو دارن.حدس میزنم شهرای مذهبی سکونت داشته باشین

خواهراش خیلی راحتن تو رفت و آمد  فقط منم که اینجوری ام همش یا با خودشم یا تو خونه ام

مطمئن باش خودش بیشتر داره اذیت میشه

بهش محبت کن با دیگران مقایسش نکن

از دیگران تعریف نکن

ببخشید جسارت میکنم..بیشتر باهاش ارتباط برقرار کن و بیشتر انرزی بزار

موفق باشی

همش میگم شاید خودش سرش جایی دیگه گرمه اینجور میکنه که کاری به کارش نداشته باشم

دلت رو بد نکن

[QUOTE=320641057]مطمئن باش خودش بیشتر داره اذیت میشه بهش محبت کن با دیگران مقایسش نکن از دیگران تعریف نکن ببخشید ج ...[/QUOT

همش دارم از ش تعریف میکنم از کاراش تشکر میکنم 

ولی وقتی میبینم سرده خودمم دلسرد میشم 

2706