2737
2734
عنوان

همسر سابقم اومدع

1181 بازدید | 56 پست

۵ سال باهم زندگی کردیم ۳ سال  اول خانوادش خیلیییییی اذیت کردن ۲ سال آخر قطع رابطه کردیم ولی بازم دعوا و بحث داشتیم ولی ن مثل قبل یه پسر ۵ ساله هم داریم ک پیش خودشه ۲ ساله طلاق گرفتیم ۲ ماه بعد طلاقمون اون ازدواج کرد ۱ سال بعدش من ولی تو این ۲ سال نتونستم فراموش کنم دست خودم نیس میگم کاش اون بود‌هیچ حسی به همسرم ندارم طلاقمون هم بخاطر لجبازی بقیه بود 

حتی نمیخواستم ازدواج کنم فقط بخاطر اینکه تو خونه دعوا بود گفتم ازدواج کنم از خونه بابام برم بیرون 

خلاصه ۳ هفتس همسر سابقم اومدع 😭😭میگه بیا برگرد دوباره زندگی کنیم طاقت ندارم نتونستم فراموش کنم ال بل چیکار کنم ؟؟؟؟ دارم دق  میکنم هم به همسر خودم و خانوم اون فک میکنم از یه طرف بخودم فک میکنم میگم تا کی باید حسرت بکشم 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک قبلیت اون همه گفتن نه، بازم تاپیک زدی که چی بشه؟! مشخصه دنبال تاییدی فقط! که هیچکسم اینجا بهت حق نمیده ،پس برو هر کاری که از نظر خودت درسته انجام بده ،الکی ام وقت مارو نگیر ☹️😂

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2731
2740

بعد اونوقت گناه همسر دومت چیه

حالا میخوای هرچقدرم عاشق قبلیه باشی

نمیدونم چند نفر بامن موافقن ولی بنظرم پاش بیفته تعهد و اعتماد از عشق خیلی مهمتره

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
جم تیوی🤦🏼‍♀️

و یدفعه با دنیای دخترانگیم خداحافظی کردم😂

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
2706