2733
2739

ما یه اکیپ سه نفره هستیم 

نفر اولی به یه چیزی احتیاج داره ، خیلی شدید نه ولی داشته باشه خیلی خوبه چون وسیله ش قدیمی شده 

منم خیلی وقته منتظرم پول دستم بیاد براش انجام بدم ، حالا پول دستم اومده ولی ...

نفر سومی هم قرار بود نصف هزینه رو بده ، ولی شرایطش جوری شده ک نمیتونه و حالا میگه کلا نگیریم 

یا اگر میخوای بگیری بگو فقط خودت پول دادی و اسم منو نیار 

دلم میخواد برای نفر اولی اینکار رو انجام بدم از طرفی نگران نفر سومی هستم که معذب بشه و هر وقت نفر اولی رو ببینه شرمنده بشه چون شخصیتش اینطوریه 

حالا به نظرتون چیکار کنم ؟ بخرم یا نه ؟ 

( هر دوتاشون عزیزانم هستن و مثل خانواده) 

قیمتش چقدره این مهمه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
خیلی نیس ولی نفر سومی یه کاری رو شروع کرده هیچی پول نداره  تا یه مدتی هم دستش نمیاد 😕

بخر به سومی بگو هر وقت دستت اومد بهم بده به عنوان قرض

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
مرام بزار وسیله رو تهیه کن و به نفر اول  بگو باهم گرفتیم یعنی شما و نفر سوم

اتفاقا گفتم 

به نفر سومی گفتم من میگیرم میگم جفتی خریدیم میگه نه ! 

میگم پولش رو بعدا خرد خرد بهم بده میگه نه ! 

میگه شرایط منو باید درنظر می‌گرفتی 

آخه خودمم کلی منتظر بودم تا شرایط جور بشه و پول دستم بیاد ولی نفر سومی حرفش اینه یا کلا نگیریم یا اگر گرفتی بگو فقط خودت پول دادی 

اتفاقا گفتم  به نفر سومی گفتم من میگیرم میگم جفتی خریدیم میگه نه !  میگم پولش رو بعدا خر ...

نفر سوم کلا منصرف شده از خرید کادو 

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه اینقدر ارزشمندم بهم نشون بده 🙏🏻
اتفاقا گفتم  به نفر سومی گفتم من میگیرم میگم جفتی خریدیم میگه نه !  میگم پولش رو بعدا خر ...

خب دیگه به خودت بستگی داره، ببیناگه جفتشون برات خیلی عزیزن و اگه خودت تنها بگیری نفر سوم ناراحت میشه و اینکه اگه نفر اول ازت انتظار نداره به نظر منم کنسلش کن. تا یه فرصت مناسب که شرایط نفر سوم هم اوک بش

2706