2733
2734
عنوان

از دست مامانم کلافه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 12307 بازدید | 88 پست
خواستم از سفرم بذارم ولی راستش اینکه بپرسن، مگه عقد کردین، تو فلانی، و یه عالمه قضاوت دیگه الان آماد ...

خب اگ خدایی نکرده حرفی زدین بیخیال از کنارشون رد شین شما مجبور ب جواب دادنشون نیسین. 

ولی من ب شخصه هر روز شاید 10 بار میام چک میکنم ببینم خبری ازتون شده یا ن و مطمئنم هستن کسایی مث من ک پیگیرتونن پس بخاطر دل کوچولو ما هم شده بیاین و برامون تعریف کنین گناه داریم خب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب اگ خدایی نکرده حرفی زدین بیخیال از کنارشون رد شین شما مجبور ب جواب دادنشون نیسین.  ولی من ب ...

عزیزم، خیلی لطف دارین شما به من، الان مشغول آماده کردن یه خونه ی جدید هستیم، مراسمی هم انجام نشده هنوز، انشالا قراره این یکی دو هفته خواستگاری خانوادگی باشه، عید هم مراسم نامزدی قرار بگیریم، خودم واقعا معذبم و تحت فشار، چون همسر سابقم فامیل بوده جو خانواده خیلی سنگینه الان برام 

عزیزم، خیلی لطف دارین شما به من، الان مشغول آماده کردن یه خونه ی جدید هستیم، مراسمی هم انجام نشده هن ...

سلام عزیزم فداتون بشم ممنون . ایجانننن😍😍 بسلامتی و مبارکی عزیزم 🥰😍 ان شاء الله ک همچی ب بهترین شکل ممکن پیش برع و حال دلتون کنار هم تا همیش عالی باش 

مونا جان توروخدا یکم از حال و هوای آقا  امیر بگین 🥺😊

واقعا همسر و پدر خوبیه، خیلی خوشحاله و پرانرژیه، واقعا متوجه نمیشم چجور ساعت ۶:۳۰ با دخترم بیدار میشن بازی می کنن، 

من خیلی درگیر انتخاب های خونه و مراسمم ، خیلی همراهه ، تا الان ۳،۴ بار یکی از مبل ها رو عوض کردم،یا برای یه قسمت از خونه بیشتر از ۱۵ تا فرش پرو کردیم و انتخاب نشده، هر بار انقدر با شوخی و خنده این پروسه رو طی می کنه که باورم نمیشه، یا باور نمی کنم پدر و مادرش و خانوادش انقدر بی عقده و انسان باشن ، وگرنه تحمل فشار خانوادم واقعا ممکن نبود، گاهی فکر می کنم که مادرم به زندگیم حسادت می کنه مگرنه دلیلی نداره این حجم از آزار روانی من

این روزا فک کنم آقا امیر خوشحالترین آدم دنیان    

واقعا خوشحاله، دوس داره هزارتا مراسم بگیریم ولی من واقعا با اینجور مراسم ها خیلی راحت نیستم، یکی دوتا کافیه به نظرم

واقعا همسر و پدر خوبیه، خیلی خوشحاله و پرانرژیه، واقعا متوجه نمیشم چجور ساعت ۶:۳۰ با دخترم بیدار میش ...

همین ک یکی مث آقا امیر (یکی از نوادگان جناب ایوب 🤭) رو دارین خداروشکر کنین بقیه مهم نیستن 😊

واقعا خوشحاله، دوس داره هزارتا مراسم بگیریم ولی من واقعا با اینجور مراسم ها خیلی راحت نیستم، یکی دوت ...

ولی شما هم یکم بیشتر هواشونو داشته باشین اینو در نظر بگیرین ک ایشون دارن برا اولین بار این جشنا رو تجربه میکنن و تو خیالشون  تو این چند سال کلی رویاپردازی کردن 🙂

همین ک یکی مث آقا امیر (یکی از نوادگان جناب ایوب 🤭) رو دارین خداروشکر کنین بقیه مهم نیستن 😊

چقدر خندیدم😂 واقعا با من صبور و آرومه، ولی با بقیه اینجور نیست

ولی شما هم یکم بیشتر هواشونو داشته باشین اینو در نظر بگیرین ک ایشون دارن برا اولین بار این جشنا رو ت ...

نه اکیه، من خودمم ذوق دارم کلی ، ولی از مراسمی که برای من باشه کلا معذب میشم همیشه همین جور بودم، خیلی هم سر انتخاب جزییات مراسم گیر می کنم واقعا ازم انرژی میگیره

نه اکیه، من خودمم ذوق دارم کلی ، ولی از مراسمی که برای من باشه کلا معذب میشم همیشه همین جور بودم، خی ...

دیگ خودتون بهتر میدونین عزیزم 🥰 خیلی خوشحالم براتون خییییلی مونا بخدا اشکم در اومده🥺  

2706