2733
2771
عنوان

نقطه پایان ...

251 بازدید | 10 پست

من باهات قهرم ولی بی تو خب انگار با همه عالم غریبم

من باهات قهرم با اینکه هر شبو با گریه از خواب پریدم ...

وقتتی نمیشه که بشه 

وقتی نمیذارن که بشه 

وقتی نمیخوان که بشه 

طرفدارش نیستم ولی به شدت قابل دلسوزیه ...

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

اسی ببخشید این سوال رو میپرسم بچه ها تاپیک های امروزم ۶ تا شده نمیتونم تاپیک بزنم اون غذاعه چی بود که توش یه چیزی مینداختی سبز بود بعد تو اون لوبیا های ریز بود هم میشد با گوشت چرخ کرده درست کرد هم مرغ ای خدا چرا یادم نمیاد

اسی ببخشید این سوال رو میپرسم بچه ها تاپیک های امروزم ۶ تا شده نمیتونم تاپیک بزنم اون غذاعه چی بود ک ...

گلم متن رو تایپ کن جات تاپیک بزنم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

همین رو بنویس بخدا گیرم مرسی عزیز دلم بنویس اینم بهش اضافه کن توش لوبیا کوچیک سبز هست ولی اون لوبیا ...

بنظرم لوبیا پلو منظورته

وای نه خدایا ا  اون لوبیا های قیچی شده میریزن توش باقالی ان چی بهش میگت

بیا تاپیک اخرم تاپیک زدم برات

وای نه خدایا ا  اون لوبیا های قیچی شده میریزن توش باقالی ان چی بهش میگت

قیمه؟

قرمه؟

هویج پلو ؟

زرشک پلو؟

#کاربر آقا                  #یه مرد غیر معمولی دارم زیر بولیز...         #هر روز تو آینه میگم سرمایم تویی...         #نمیتونم و نمیشه نیست تو عادت من...            #منو از پا نمیندازه یه شیشه سیانورم...          #باید ب یه جا میرسیدم وقتی میام نتونی بلند نشی از جات...       #پی رویام با تلاش زیاد از حدو...