2737
2739
عنوان

مادرمو نفرین کردم چیکار کنم نگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 55 پست
واااا نمیتونی به زوورررر شوهر پیدا کنی که😐 اگه میتونی کار پیدا کن برو سرکار تا زیاد تو خونه بحث نک ...

روستاس گلم کار توی شهر باید پیدا کنم که کفاف رفت و آمدمو نمیده حقوقش

فعلا آزمون استخدامی ها رو شرکت کردم ببینم جایی قبول نمیشم

همیشه سعی میکنم سکوت کنم حداقل کمتر غرورم بشکنه

ولی چندوقت پیش دیگه خیلی بهم فشار اومد 

به بابام گفتم باشه کاغذ میزنم دم میگم دختر برای فروش داریم

چون همیشه کاش گاو و گوسفند بودین میشد بفروشمتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه اینجا اصلا جوش خوب نیست کافیه باب میل کسی نباشه رفتارت یا جوری که میخواد تحویلش نگیری فورا صدتا ...

عجب مادری

مادرت ابرو بره

مامان منم بهمون فحش میداد ولی یواش تا کسی صداشو نشنوه حتی جلوی بابامم فحش نمیداد

بهشون بگو بخاطر شما خواستگار ندارم همه شمار میشناسن جلو نمیان

۹سالشه

بازم اونقدر بچه نیست که متوجه نشه این توهینا بی‌احترامیه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2731
درس خوندم گلم الان میخوام آزمون های مرتب با رشتم رو شرکت کنم

خب دیگه تمرکزتو بذار رو همین اصلا به این حرفا اهمیت نده یه گوشت در باشه یکی دروازه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
عجب مادری مادرت ابرو بره مامان منم بهمون فحش میداد ولی یواش تا کسی صداشو نشنوه حتی جلوی بابامم فحش ...

اتفاقا یبار گفتم فکر کردی کی میاد برای دختر فلانی که رفتارش اینجوری و‌....

ولی بعد ناراحت شدم گفتم حداقل من مثل اونا نباشم کمبوداشونو بزنم تو سرشون 

2738
آخه اینجا اصلا جوش خوب نیست کافیه باب میل کسی نباشه رفتارت یا جوری که میخواد تحویلش نگیری فورا صدتا ...

تو روستایی؟میدونم محیط روستا چطوریه،کارت سخته ولی میتونی شرایطو تغییر بدی،شدنیه،یه دختر تو روستای ما بود شرایط مشابه تورو داشت،کلی هم بیخود پشت سرش حرف میزدن،ولی اهمیت نمیداد و کار خودشو میکرد،الانم تو یکی از بیمارستانای تهران پرستاره،حالا همونایی که پشت سرش حرف میزدن تحسینش میکنن،باید بجنگی،اهمیت ندی و کار خودتو بکنی،اگه پدرت مانعت میشه کوتاه نیا،درمقابل پدرت،مادرت،برادرت وهرکسی که تحقیرت میکنه کوتاه نیا،اگه دوجا رفتی واسه کار و به قول خودت دختر خوشگل میخواستن و ردت کردن تو ده جای دیگه برو،باید بدویی عزیزدلم،ولی تسلیم نشو

منم بخاطر همین ناراحتم ولی اگه چیزی بگم میگن دنبال حرفم 

درکت میکنم شاید شوهرت همون لحظه دعواش کنه بد نباشه

همیشه سعی میکنم سکوت کنم حداقل کمتر غرورم بشکنه ولی چندوقت پیش دیگه خیلی بهم فشار اومد  به با ...

متاسفانه خانواده خیلی مهمه برا ازدواج ،الان بیشتر ازدواج ها ب این صورت هست ک پسر ودختر باهم آشنا میشن بعد ازدواج و...اما شما درس خوندین خیلی خوب درک میکنید شرایط جامعه رو ،،سعی کن رو اعتماد بنفس وعزت نفس خودت کار کنی ،باشگاه برو.کلاس هنری برو حالا هر شاخه ای ک علاقه دارین،مستقل بشین از لحاظ مالی ،خیلی کمک کننده اس بهتون ...شما هنوز خیلی فرصت دارین البته فرهنگ منطقه رو درک میکنم ولی شما باید تغییر  بدین این فرهنگ وتابو اشتباه  رو....منم کاش مستقل میشدم بعد ازدواج میکردم.یا لااقل یکی راهنماییم می‌کرد...لعنت ب اجبار.