2733
2739
عنوان

مادرمو نفرین کردم چیکار کنم نگیره؟

507 بازدید | 55 پست

سلام

۲۶سالمه و مجرد موندم 

چیکارکنم آخه یا باید خوشگل باشی که معرفیت کنن

یا خودت دوست بشی و ازدواج کنی و من کاملا معمولیم قدمم کوتاهه۱۵۵

یعنی نه قشنگم که کسی معرفیم کنه نه لوندی بلندم کسی جذبم بشه و کسی هم برای دوستی سمتم نمیاد

خانوادمم از پدر و مادرم بگیر تا برادر ۱۳ سالم بهم سرکوفت میزنن پیر شدی کسی نگرفتت

داداششمم که همش میگه دختره پیره

یا هرچی میشه به مامانم میگه دختر پیرت که سردلت مونده

مادرمم که انقدر بهم سرکوفت میزنهههههه دارم دیوونه میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس نمی‌گیره

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2728

ما خونه هامون ویلاییا و فضا روستایی یعنی صدا میپیچه

امشب خونه همسایمون دعا دارن و فامیلاشون و همه تو حیاطشون نشستن

داداششم منو اذیت کرده آب ریخته تو گوشی و..... منم جیغ کشیدم ولم کننننن

بعدش مامانم اومده از بیرون داداشم یه مشت دروغ تحویلش داده

و مامانمم جلوی همسایه ها داد میزد ک و ن زهرا هم میخاره و...

2740

وای خدااااا

و حتی آن که گمان میکنی امن تریت پناهگاه را در قلبش داری چنان ان پناه را بر سرت اوار میکند که تا مدت ها قلبت در گیجی و سرگردانی به سر میبرد.....................................‌..‌.‌‌.....ما گناه را نمیبینیم مگر ان که زنی مرتکب ان شود...

واویلا ، چ وضعیتی . . .

سنی نداری که . . .

155 خیلی ام خوبه ، جاسوییچیه ، خیلیا دوست دارن ، من خودم شخصا قدمم بلنده ولی دختر ریزه میزه دوست دارم ، شما اعتماد به نفست پایین نباشه . . .

اشکال از خانواده است که واقعا حرفای زشتی میزنن خیلی حرفاشون اشتباست

🛑 توجه توجه ‼️ آقا هستم🛑✴️با اینکه پیر شدم ... هنوز هم از شب میترسم . . . اما نه از تاریکی . . .✴️یک روز اسمت را خواهم فهمید ، آنروز آنقدر بلند صدایت میکنم که دیگر هیچ صدایی را نشنوی . . .✴️

بدم میییییاد از این ادما

پسرا ک کلا راحتن از این قضیه 

۴۰ سالشونم بشه کسی کاری ب کارشون نداره بهش ن نمیگن پیرپسر

بیخیال باش و ب خدا توکل کن دعا کن و چله بگیر ک ان شاءالله یه شخص خوب و مناسب پیدا بشه و ازدواج کنی ب زودی ان شآالله