2737
2734
عنوان

مادرمو نفرین کردم چیکار کنم نگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 55 پست

آرایش یاد بگیر،استایلتو بهتر کن،قدت مهم نیست اندامت متناسب باشه خوبه،و اگه بیکار توخونه ای بزن بیرون،یا برو سرکار یا کلاسی چیزی،با توخونه موندن دخترای خیلی خوشگلم خاستگار گیرشون نمیاد

همین الان  دارم گریه میکنم واسه مامانم 😔 قدر مادراتون بدونید تورو خدا دعواشون نکنید 😭

مامانم اسمانی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوست داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشکل از فقر فرهنگی خانوادته ک خاستگار نداری بچه ۱۳ ساله خاله زنک ندیده بودیم 

پسر خواهرشوهرم ۱۹سالشه هر چی از دهنش در میاد به همه میگه به من گفت قبر باباتون منم بابام فوت شده خیلی ناراحت شدم چیزی هم بگم میگن اون بچس

واااا نمیتونی به زوورررر شوهر پیدا کنی که😐

اگه میتونی کار پیدا کن برو سرکار تا زیاد تو خونه بحث نکنی باهاشون

و چون سرکارم میری بیشتر تو احتماع دیده میشی و موقعیت های بیشتری برای ازدواج پیدا میکنی

2740

چقدر درکت میکنم من با اینکه زیر ۲۰ سالم داداش بیشعورم از این حرفا میزنه اونقدر عصبی میشم

به نظرم شروع کن به مستقل شدن هم منت سرت کم میشه هم واسه خودت خوبه به‌هرحال مستقلی هم تو موقعیت‌های مخالف جامعه قرار میگیری کیس ازدواج هم میاد اصلا نیاد هم ضرر نکردی که

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
پسر خواهرشوهرم ۱۹سالشه هر چی از دهنش در میاد به همه میگه به من گفت قبر باباتون منم بابام فوت شده خیل ...

اینا مشکل تربیتی دارند ک همون فقر فرهنگی خانواده است ک مربی اینا بودن 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 

من نه گناهی کردم نه چیزی ولی خدا یبار بهم نگاه نکرد 

یبار بهم شانس رو نکرد

ولی دوستایی رو میشناسم که از اول تو شهر به دنیا اومد 

تو خانواده خوب

صبح تاشب تو بغل یکی بودن پول داشتن عمل کردن لوندی یاد گرفتن با این همه تجربه

با پول باباشون شغل راه انداختن

الانم بهترین بخت ها به واسطه همین پازل قشنگی که خدا چیده براشون رقم خورده

و شدن سرکوفت برا من

پسر خواهرشوهرم ۱۹سالشه هر چی از دهنش در میاد به همه میگه به من گفت قبر باباتون منم بابام فوت شده خیل ...

۱۹ سال کجاش بچه‌اس اون بچه نیست از این لحاظ اون فاقد ادب و شعوره😑

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2706