2733
2734
عنوان

راه نرفتن کودک

552 بازدید | 83 پست

سلام و وقت بخیر.

پسرم ۱۳ ماه و نیم هست. ۶ ماهگی غلت زد هفت ماهگی نشست .۸ ماهگی سینه خیز رفت و ۱۱ ماهگی چهار دست و پا رفت. ولی از ۱۰ ماهگی اینا دست به مبل و دیوار میگیره بلند میشه با کمک اونا راه میره. ولی هنوز خودش راه نمیره. دو هفته ست یه دستش رو میگیرم تند تند راه میره ولی مستقل نه بلند میشه بدون کمک نه راه میره فقط میتونه ۱۰ قدم مستقل برداره. چکاپ یکسالگیش خوب بود مشکل نداشت. نگرانم چرا نمیتونه مستقل راه بره اگر تجربه مشابه دارین ممنون میشم کمک کنید

پسر داییم ۱ سال تموم تونس راه بره 

ی خانم بد اخلاق که عاشق شوهرشه 😌❤️اگه مامان بشم یه کاغذ میچسبونم در اتاقم مینویسم هروقت بغل لازم داشتی من اولین نفرم که بغلت میکنم البته در صورت خونه نبودن بابات🤭🦋

دختر منم دیر راه افتاد

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.                                                                                                                   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خدا از دهنت بشنوه دوست عزیزم خیلی نگرانم

منم نگران بودم فک میکردم چی میشه 

دختر منم مثل پسر شما بود با درو دیوار راه میرفت 

تا اینکه چهارده ماهش گذشت خودش راه افتاد 

اینم بگم من اصلا کار نمیکردم باهاش

منم نگران بودم فک میکردم چی میشه  دختر منم مثل پسر شما بود با درو دیوار راه میرفت  تا ای ...

خدا خیرت بده عزیزدلم که دلم آروم کردی همش میترسم اینطور دیر کرده نکنه حرف زدنش هم دیر بشه

2740
پسر من ۱۳ ماهش راه نمیره ...برادرزادم ۱۱ ماهش راه میره....اما چون بچه اولم دیر راه افتاد  زیااا ...

پسر شما هم با کمک مبل اینا راه میره ؟ دستش رو میگیری میره ؟ به نظرت چیکار میتونیم بکنیم

خدا خیرت بده عزیزدلم که دلم آروم کردی همش میترسم اینطور دیر کرده نکنه حرف زدنش هم دیر بشه

متاسفانه دختر من حرف زدنشم دیر شد🥴

البته ربطی ب همه دیگه ندارن من خیلی نکران حرف زدنش بودم تااینکه بازم زمانش رسید خودش زبون باز کرد صبرصبرصبر

هربچه ای رو یچیزی گیر داره 

دختر منم عوضش راحت از پوشک گرفته شد

کی راه افتاد ؟ من سعی میکنم خیلی باهاش تمرین کنم ولی چون همیشه دوتایی تنها هستیم واقعا گاهی بدنم نمی ...

نرماله. بچه ی برادرشوهر من یکسالونیمگی راه افتاد. بچه ی من ده ماهگی.‌ تفاوت زیادی بود بینشون.‌

parasoo1989@

پسر من بعد سیزده ماهگی راه افتاد

ولی از هشت ماهگی ماما و جوجو میگفت ‌ خیلی زود حرف اومد

ربطی نداره واقعا

Afsaneh__67 هستم😍با کاربری جدید در خدمتم😂😂
2706