2733
2734
عنوان

راه نرفتن کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 83 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات بشم توکل به خدا ممنونم که وقت گذاشتین

خدا نکنه🙏💚 ایشالا که زودتر راه میوفته

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
2731

عزیزم من خودم 3 سالگی بدون کمک و به طور مستقل راه افتادم و مادرم منو تو این سن از شیر گرفت به خاطر اینکه زیاد لاغر بودم و ضعیف بود بدنم تا قبل از اون هم فقط می شَستم و دستام رو روی قالی می گذاشتم و نشسته به جلو حرکت میکردم چهار دسته پا اصلا راه نرفتم من هر چی هم  خانواده ام دکتر میبردن فایده نداشت ناراحت نباش بچه ات راه میره طبیعیه یکی زود راه میوفته یکی هم خیلی دیر امیدت به خدا باشه 🌹

دقیقا منم اینکارو تمرینارو باهاش میکنم 

پس انجام بده و صبور باش همین که خودش مستقل چند قدم برمی‌دارد یعنی می‌تونه ولی یکم می‌ترسه 

روروئک داره اگه داره بزار دستاشو  بگیره بهش و هلش بده ولی حواست بهش باشه نیوفته اینم خیلی کمک کنندس

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷