2737
2739
عنوان

طلا هامو بگیرم؟

182 بازدید | 28 پست

من ۲ساله ازدواج کردم مویع خرید جهیزیه به شوهرم گفتم سرویس چوب با تو باشه اونم خرید ولی بماند که بعدش از جیگرمون دراورد بس که گفت به من ربطی نداشته کردین تو پاچه ام باید شما میخرید ما دومادومون فقط یه تی وی خریده و از این حرفا بعد که من بهش همش تو دعواها میگفتم میخواستی روز اول قبول نکنی بعد من پدر و مادر خودم سر عروسی یه سرویس بهم دادن با ۱۰ تومن که مامانم داد ولی سرویس خیلی سرویس معمولی هست من یه مقدار طلا داشتم از زمان مجردیم که مامانم اینا گفتن بذار پیشمون بمونه مثلا برای پاگشا یا تولد بچه ات بهت بدیم و از اونجایی که شوهرم خبر داشت من یکم طلا مال زمان مجردی دارم همش میگفت چرا طلایی که یه بار بهت کادو دادن میخوان بهت دوباره بدن اقا ماهم زیر بار نمیرفتم که بیارم الان خودم میخوام بیارمشون بنطرتون کار درستی هست یا بذارم پیش خانواده ام بمونه البته اینم بگم ک شوهرم هرچی داشته همیشه بهم گفته که چی داره و نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوشحالم ک کورد هستمو مشکلات جهیزیه نداریم😐من ازدواج دوممه وام ازدواج ندارم شاغلم نیستم فقط دو تیکه وسیله خریدم اونم کلی شوهرم عذر خواست و تشکر کرد

طلا و جشن و جهیزیه کاممممل همه چی سمت با با پسره

برا داداش خودمم همینطور اصلا عیب میدونیم از خانواده دختر چیزی بخایم 

من از روز خاستگاریم شوهرم نزاشته هزار تومن از پدرم بگیرم

2738
خوشحالم ک کورد هستمو مشکلات جهیزیه نداریم😐من ازدواج دوممه وام ازدواج ندارم شاغلم نیستم فقط دو تیکه ...

اره آداب رسوم فرق دارن من ترکم جهیزیه برا دختره اما خانواده دوماد چند قلم وسیله یا یه مقدار پول برا خرید جهاز میدن.باشلیق میگیم

کاربری دست دونفر
خوشحالم ک کورد هستمو مشکلات جهیزیه نداریم😐من ازدواج دوممه وام ازدواج ندارم شاغلم نیستم فقط دو تیکه ...

درستش همینه.

شوهرای ما همش چشمشون به دست پدر زنه که بیشتر ازش بچاپن.

البته دومادمون اینطوری نیست.

شوهر من ولی هست.

از اول عقد همش جوری رفتار میکرد که پشیمونه خواستگاری دختر پولدار نرفته. انگار دنبالش رفتم

اخه زیاد پیگره طلاهه هست همش میگه چرا نمیری بیاریشون حتی اگر اونا رو هم بفروشم یه تیکه طلا جدید بردا ...

یه تیکه طلا جدید بخر بگو مامانت اینا برا یه مراسم مث شب یلدا وعید و..بیاره جلو جم بندازه شوهرت هم گفت بگو.پدرم خریده الآنم آورد بهم داد تو که نخریدی حرفی باشه.فقط جلو جم و مراسم بیا رن چون اینکار نکنم طلا جدیدت هم میگن شوهرت خریده

کاربری دست دونفر
اخه زیاد پیگره طلاهه هست همش میگه چرا نمیری بیاریشون حتی اگر اونا رو هم بفروشم یه تیکه طلا جدید بردا ...

بگو به تو چه؟

سر جهیزیه فروختم. یا بگو بابام قسط داشت فروخت داد برا قسطش.

اصن به شوهرت چه ربطی داره؟

بگو فضول طلاهای مجردیمم هستی؟

چرا بیاری؟ پیش مامانت امن تره

خاهر بزرگرم ۱۰ ساله که ازدواج کرده و تو این مدت تقریبا بابام خیلی جورشون رو کشیده و الان من فکر میکنم یه جورایی برام کم گذاشتن با اینکه من خودم ب شوهرم گفتم یرویس چوب با تو و خانواده ام میگفتن نکن چون بعد از تو یه دختر دیگ داریم اگر اونی که بعد میاد قبول نکنه داستان میشه من کردم الان یه مقدار پشیمون هستم چون من فقط بابام اینا وسایل اشپزخونه دادن بهم با دوتا فرش وسایل اشپزخونه هم فکر نکنی کامل بوده نه خیلی معمولی 

خاهر بزرگرم ۱۰ ساله که ازدواج کرده و تو این مدت تقریبا بابام خیلی جورشون رو کشیده و الان من فکر میکن ...

خب عزیزم خداییش از حق نگذریم کل جهیزیه سرویس چوبشه دیگه مبل.وغذاخوری وتخت وکمد و...

کاربری دست دونفر
2706