2733
2734
عنوان

طلا هامو بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 28 پست
خب عزیزم خداییش از حق نگذریم کل جهیزیه سرویس چوبشه دیگه مبل.وغذاخوری وتخت وکمد و...

اره خدایی من قبول دادم بخاطر همین یه جورایی کلا خشم خودم اومده بالا که چرا حالا من سرویس چوب رو انداختم گردن سوهرم من چرا زیر و رو بکشم مقداری که دارم نیارم تو زندگیم اخه وقتی هم ک خونه خریدیم با اینکه مهریه ام نبود نصفشو کرد ب نامم احساس میکنم برای مرد اینجوری زیر رو رو کشیدن نامردیه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میگفتی اگععع میدادن بهت میرفتی

خودش و مامانش معتقدند که میدادن ولی اینا محجبه میخواستن و محجبه پولدار به تورشون نخورده.

ولی من میگم اصن هر کی که اینا رو میشناخت دختر بهشون نمی‌داد. منه بدبختو غریبه گیر آوردن مخمو زدن

اره خدایی من قبول دادم بخاطر همین یه جورایی کلا خشم خودم اومده بالا که چرا حالا من سرویس چوب رو اندا ...

بابای بیچارت چ گناهی کرده 

وقتی داشته خوب کاری کردی انداختی گردن شوهرت 

بعدم چرا اصن گفتی طلا داری خونه بابات 

بابای دختر بیچاره هم باید جهیزیه بده هم سیسمونی ، هم راه به راه هدیه 

تو هوای باباتو نداشته باشی کی داشته باشه ؟

ی سرویس چوب آورده شوهرت کلی منت گذاشته 

حالا دو روز دیگ بابات باید بره جهیزیه بخره ، ی خواهر دیگ هم ک میگی تو خونه داری 

تو این گرونی بابات از کجا بیاره آخه 

اره خدایی من قبول دادم بخاطر همین یه جورایی کلا خشم خودم اومده بالا که چرا حالا من سرویس چوب رو اندا ...

شوهرت برا زندگی خودش آورده 

نیاورده ببری خونه بابات ک 

وقتی خودت درمورد زحمت های پدرت این مدلی فکر می‌کنی شوهرت هم حق داره هی بکوبه تو سرت  ، خودتو انقد دست پایین نگیر 

شوهرت برا زندگی خودش آورده  نیاورده ببری خونه بابات ک  وقتی خودت درمورد زحمت های پدرت ای ...

اره درست میگی خریده برای خونه خودمون بوده من اویل همینو ب خودم میگفتم ولی اینقد زد تو سرم این قضیه رو که من خریدم وظیفه شما بوده کردین تو پاچه ام ک منم باورم شد اره نباید این کارو میکردم 

بابای بیچارت چ گناهی کرده  وقتی داشته خوب کاری کردی انداختی گردن شوهرت  بعدم چرا اصن گفت ...

با حرفت موافقم خریده ک خریده برای خونه خودشه خداشاهده بابا خودش حتی یه زنگ نمیزنه بپرسه زنده ای یا مرده جراتم ندارن جلوش حرف بزنن ولی بچه پرو برگشت به بابام گفت چرا طلای مجردی شو بهش ندادین باورت میشه اینقد وقیح 

من خودمم اویل همش میگفتم برای چی بیارم ولی اینقد تو گوشم خوند ک باورم شده ک اره باید میوردم 

اره درست میگی خریده برای خونه خودمون بوده من اویل همینو ب خودم میگفتم ولی اینقد زد تو سرم این قضیه ر ...

ن بابا مردا کوچیک ترین چیزی هم بیارن میگن رسم نبوده پسر بیاره ما محبت کردیم 

بعدم ک دیگ گذشته اگ هنوز تو اون دوران بود باید براش از دوستاییت مثال میزدی ک حتی ی سری وسایل آشپزخونه هم میندازن گردن داماد 

ولی اگ الان گفت بحث کردن فایده نداره فقط بگو ای بابا هنوز تو مثلا دو سال پیش موندی ، با شوخی و خنده جوابشو بده 

براتم مهم نباشه 

با حرفت موافقم خریده ک خریده برای خونه خودشه خداشاهده بابا خودش حتی یه زنگ نمیزنه بپرسه زنده ای یا م ...

تهش اگ دیدی فشار میاره چند تا ریزه بیار 

ولی باید همون اول ک گفت میگفتی اونا پس انداز بود برای جهیزیه ،دست من امانت بود ,  همش رفت 

نباید مستقیم میگفتی دارم ولی نمیارم 

ی جوری دست به سرش کن باتوجه به اخلاقش و حالا با توجه به شرایط ک دیگ بدونه از اون طلا ها خبری نیست 

و گرنه پس فردا بابات بخواد کامل ترین سیسمونی هم بده میخواد برات بی منتش کنه بگه اون ک همون طلای خودت بود و...

[QUOTE=319810874]تهش اگ دیدی فشار میاره چند تا ریزه بیار  ولی باید همون اول ک گفت میگفتی اونا پس انداز بود برای ...[/QUOT

اینک میگی چند تا ریزشو بیار من احمق همون موقع عکسشو براش فرستادم و اونم نگه داشته اینو چه کنم؟