2752
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 64791 بازدید | 9675 پست
سلام عزیزم 🙂❤️ خدایا شکرت بخاطر ساحل جون  خدا تو رو سر راهم قرار داده تا خوشکل بشم 😀❤ ...

خواهش میکنممممم تو همه جوره زیبایی 😍🍓❤️🧿

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
دیروز رفتم پاکسازی پوست  میگفت جوش زیر پوستی زیاد داری  با میله پاکسازی برام درش آورد ک ...

همیشه پیش همین برو چون اول تخلیه باید بشه بعد درمان 

😍🍓 خداروشکر الان خوبی 😂😂😂😂

مبارکت باشه عزیزدلم 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه تاپیک مفیدی چرا من بعدیکسال باید ببینمش

خوش اومدی عزیزم خوشحالیم که اینجایی ❤️

نگووو هروقت بیای میتونی صمیمی شی دوستامون اینجا  با جون و دل فعالن 😂❤️

تاپیک تمریناتی که تا حالا پیش رفتیم داخل تاپیک های من با همین عنوان هست که قفله ، اینجا هم باهم صحبت میکنیم و به هم کمک میکنیم راجب هرچی که روزمره ست درهمه 🙉 

سلاممممممم به همگی دوستان عزیزمممم صبحتون بخیر انشالله که روز خوبی رو داشته باشین ♥️ من امروز باید حموم برم و پادکست هایی که راجب مدیتیشن گوش دادم رو عملی کنم ببینم میتونم ذهنمو کنترل کنم 😂یاچی 

و اینکه اینجا امروزم شلوغه و من نمیتونم برم بیرون 

شما امروز چکاره این ؟ 

محیا کو 

خوش اومدی عزیزم خوشحالیم که اینجایی ❤️ نگووو هروقت بیای میتونی صمیمی شی دوستامون اینجا  با جون ...

ممنون عزیزم منم خوشحال شدم که شماراپیداکزدم😘😘

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

سلام دخترا صبحتون بخیر 

ببخشید من این چند روزه نبودم 

دستم زیاد ب گوشی نمی‌رفت 🙄🙄

ولی کم و بیش میخوندمتون 

سر اون گربه کلی خندیدم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ساحل قشنگم ممنونم بابت اطلاعاتتت 

راستش امثال یکی از هدف هام رسیدگی ب پوستم بود ولی خو میرسم ولی بدلم نیست 

الان یک ماه صورتم رو اصلاح نکردم پر مو از دست جوش دادن 

چون تا بند بندازم یا هر کاری فوری صورتم فوقالعاده می‌ریزه بیرون 

با تیغ اصلاح و ژیلت اینام حس موهام کلفت تر شده و پوستم تیره تر 

آلان دارم ی دکتر خوب میگردم برم پیشش از ریشه درمان کنم صورتم رو 

واقعا خیلی تاثیر داره تو اعتماد بنفسم 

راستی ی دکتر خوب ب من معرفی کنید تو تهران ؟

ی چیز دیگه دارم رو رژیمم کار میکنم شکمم اومده و من اصلا دوس ندارم 

راستی بچه ها م برا خودم چالش گزاشتم از ۲۳ اردیبهشت ک تا سر ماه قند و کلوچه و کیک و شکلات و نوشابه حذف شده 

سر ماه هم دوباره چالش گزاشتم تا ۹ خرداد 

خداروشکر موفق شدم تا الان 

سلاممممممم به همگی دوستان عزیزمممم صبحتون بخیر انشالله که روز خوبی رو داشته باشین ♥️ من امروز باید ح ...

همین جام عشقم 

چطوری ساحل خوبی فسقل های خاله چطورن 

انشالله روز خوبی رو داشته باشی خواهری 

ممنون عزیزم منم خوشحال شدم که شماراپیداکزدم😘😘

💕💋💕💋💕

سلام دخترا صبحتون بخیر  ببخشید من این چند روزه نبودم  دستم زیاد ب گوشی نمی‌رفت 🙄🙄 ولی ...

ای خدا محیا جونم دو روز دور باشی جای خالیت احساس میشه ♥️🍓🫀

خداروشکررررر عزیزم خیلی چالش های خوبی رو گذاشتی انشالله که بهشون میرسی 🧿🫀 تنت سلامت باشه عزیزم

واسه پوست هم دکتر سارا آزاد تهران خوبه 

حتی مرکز فشیال پوستی هم داره دکتر داروسازه ولی همه فن حریفه واسه پوست 😂

و اینکه کرمانشاه هم من میشناسم دکتر سپهر 

اینا خوبن بقیه رو اطلاعی ندارم دوستامون بیان میگن بهت 

اصلاح هم قبل بند انداختن بند رو الکل بزن یا اینکه پودر بچه رو بزن به صورتت بعد اصلاح کن ببین اوکی میشه یاچی

مرسییییییییییی زیباترینم ماهم خوبیم فداتشم من از دیروز واسم چاقاله و آلوچه اومده سوغات همینجوری مونده تو یخچال شوهرم می‌گفت چرا نمی‌خوری اینطوری منم میگم بزار سهم تورو نخورم  دست و دلم سمتون نمیره😂 نمی‌دونم چکارشون کنم رفتم نت گشتم دیدم که خورشت چاقاله هست 

اما میگم نکنه درست کنم حامد نخوره 🤐 

خورشت خوشمزه میشه؟

ی سوال دخترااااااا  بن مژه چطوره قصد دارم انجام بدم

سلیقه ایه محیا جون

اگه احساس می‌کنی بعدها شاید پشیمون شی یه  آکوا بخر کارتو راه بنداز 😍🙉

چون بعضی وقتا چشمای ریمل خورده بدون خط چشم و بن مژه هم خوشگله

راستی چ روز خاصی  ۱۴۰۳/۳/۳ 😀😀😀😀😀😀😀 من ک امروز از شوهرم کادو گرفتم  ی تیشرت تابست ...

واییییییییییی قلبممممممممم اصلا حواسم نبود چه رووز مبارکی باشه واسه هممون انشالله 💋🍓♥️🧿🫀♥️💕

دستش درد نکنه 😍💕😍💕 اینجوری دلبری کرده از خواهرمون که این مدت هیچی کم نذاشته واسه فسقلی 

راستی الان دیگه  فسقلی بهونه گیر نیست ؟ جاجو رفته سرجاش ؟😂🐣💪🏻

محیا جون تو جوش فعال زیر پوستی داری احتمالا حالت چربی که وقتی روزنه ها باز میشن جوش صورت میشه و خودشو نشون میده بنظرم اگه ماسک سبز رازوک رو بخری یا خاک رس سبز یا حتی پودر حنا بیرنگ رو با ماست ترش قاطی کنی ماسک کنی عالی باشه دو بار در هفته حنا دقت کن بیرنگ باشه میتونی چند قطره آب میوه ای که ترش باشه مثل کیوی پرتغال بهش اضافه کنی  یا حتی پودر ها رو با آب کرفس یا آب خیار مخلوط کنی🫀 

ای خدا محیا جونم دو روز دور باشی جای خالیت احساس میشه ♥️🍓🫀 خداروشکررررر عزیزم خیلی چالش های خوبی ...

عزیز دلمی ساحل جانم اصن ی حس خاصی ب شماها و تاپیک دارم ❤❤

فدات مهربونم مرسی فکنم باید فقط ی تومن کرایه بدم تا کرمانشاه 🤪🤪😄😄😄

آره الکل زدم ب بند فایده نداره 

خداروشکر ک خوبید راستی ساحلی شکمت بزرگ شده؟؟😄😄

نوش جونت برو کلیپ های اسمر فود آلوچه و چاقاله نگاه کن قول بهت میدم آب دهنت راه بیوفته 🤣🤣🤣🤣

فوری بری سر وقتشون 

والا من خورشت درست نکردم باهاشون ولی میتونی لواشک درست کنی 😀😀

2706