2752
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 64794 بازدید | 9676 پست
سلیقه ایه محیا جون اگه احساس می‌کنی بعدها شاید پشیمون شی یه  آکوا بخر کارتو راه بنداز 😍🙉 چو ...

آره منم از این میترسم چون آدمیم زود از ی چیزی زده میشم 

حتی ناخن ک کاشت میکنم میگم زودتر در بیارم 😑😑

واییییییییییی قلبممممممممم اصلا حواسم نبود چه رووز مبارکی باشه واسه هممون انشالله 💋🍓♥️🧿🫀♥️💕 دس ...

عزیژ دلی قشنگم 💋💋💋

هی خواهر دوبرابر پول لباس منو برا خودش خرید کرده 

دختر خوبی بودم هیچی نگفتم 🙃🙃

🤣🤣🤣🤣🤣 همین دیشب دعواش کردم سر جاجو همه دسته هاشو از هم باز کرده 

مامانم میگه پسرت فقط ب جارو برقی گیر داده 

مال اونارو کلن از هم باز کرده 

مامانمم هی حرص میخوره از دستش 🤣🤣🤣

پسرم دوتا وسیله رو ول نمیکنه یک سویچ ماشین غیر ممکنه ول کنه حتی تو ماشین رفتنم سویچ رو در میاره 🤣🤣🤣

دومی جارو برقی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

محیا جون تو جوش فعال زیر پوستی داری احتمالا حالت چربی که وقتی روزنه ها باز میشن جوش صورت میشه و خودش ...

اره دقیقا جوش زیر پوستی کوچیک کوچیک تازه بعضی وقتا کیستی ام دارم 

بعد خدا شاهده بهشون دست نمیزنم ها میبینی جاشون سوراخ شده 

خیلی حالم گرفته اس سر پوستم 

از اینم شانس نداریم بخدا 

فاطمه جونم و بقیه خواهرای گلم یه دونه از این براش ها واسه هر ماده یا ماسکی که احتیاج بود به پوست بزن ...

حتما ✔️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
خواهش میکنممممم تو همه جوره زیبایی 😍🍓❤️🧿

😎

فدای تو 💞

به یاری دوستان 😁

از اجزای صورتم راضی هستم 

فقط چند سالیه لک افتاده صورتم 

و احساس میکنم کدر شده 

میخام رو پوستم کار کنم 

دکتر رفتن هم دوست ندارم 

چون هزینه میلیونی میکنی 

تا وقتی میری عالیه 

بعد بر میگرده 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
سلام دخترا صبحتون بخیر  ببخشید من این چند روزه نبودم  دستم زیاد ب گوشی نمی‌رفت 🙄🙄 ولی ...

سلام عزیزم 

چه چالش خوبی 

منم تصمیم گرفتم نوشابه و کیک های شکلاتی خیلی شیرین رو حذف کنم 

خیلی وقتا پیش اومده به نفسم غلبه کردم نوشابه رو نخوردم 😀

منم چالش میزارم 

از /1403/3/3/

تا یک ماه نوشابه و کیک نخورم 😀💪

سلام عزیزم  چه چالش خوبی  منم تصمیم گرفتم نوشابه و کیک های شکلاتی خیلی شیرین رو حذف ک ...

آره خیلی خوبه من در حالت عادی خیلی کم میخورم از اینا 

ولی همین کم کردن رو قصد دارم صفر کنم 

ولی نمیدونم با چیپس و پفک های دلبندم چیکار کنم 

با پیتزا و ساندویچ و سوخاری چیکار کنم 

دل کندن خیلی سخته 😥😥😥

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آره خیلی خوبه من در حالت عادی خیلی کم میخورم از اینا  ولی همین کم کردن رو قصد دارم صفر کنم&nbs ...

نمیدونم چرا بعد غذا 

مخصوصا ناهار دلم یه چیز شیرین میخاد 🤤🥴🤕

مثل معتاد ها همه کابینت هارو میگردم بدنبال یه چیز شیرین مثل ویفر شکلاتی  یا پرتقالی 😑😶

باید کم کم به نفسم غلبه کنم 

بخاطر همین چالش نوشابه و کیک رو گفتم 🤣🤣

چون راحت تر میتونم ترک کنم 🤣

پیتزا ماهی یکبار بیشتر درست نمیکنم 

دیگه شرمنده شکمم نمیشم گناه داره🙃

وای منم مث شمام بعد غذا عاشق شیرینی ام 🙃

😊🤗🤝

عزیز دلمی ساحل جانم اصن ی حس خاصی ب شماها و تاپیک دارم ❤❤ فدات مهربونم مرسی فکنم باید فقط ی تومن کر ...

قربونت برمممممم ماهم همینطور عزیزم 💘🍓

😀😀اره سخته رفت و آمد 

انشالله بهترین دکتر گیرت بیاد عزیزم دکتر سارا آزاد هم تهران خوبه 

.. خورشت درست کردم  واسه شام خیلی خوشمزه شد بنظرم 😂 💪🏻لواشک هم دیروز میتونستم درست کنم🙈 الان حامد جمعه ها خونه ست می‌ره سریخچال می‌دونم هیچی نمی‌مونه که به لواشک برسه 

😀♥️

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
آره منم از این میترسم چون آدمیم زود از ی چیزی زده میشم  حتی ناخن ک کاشت میکنم میگم زودتر در بی ...

منم اینطوریم گاهی وقتا خیلی دلم تغییر میخواد میرم آرایش فراوان میکنم گاهی وقتا دلم سادگی میخواد فقط یه رژ میزنم 😂🙈

پس به همون آکوا رضایت بده خواهر 😂♥️

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
عزیژ دلی قشنگم 💋💋💋 هی خواهر دوبرابر پول لباس منو برا خودش خرید کرده  دختر خوبی بودم هیچی ن ...

😂😂😂😂😂😂 همونم خوبه بخدا چون آقایون گاهی وقتا اصلا حوصله گشتن دنبال لباس و.. واسه دیگری رو ندارن مخصوصا اگه واسه خودشون خیلی مجبور به این پاساژ و اون پاساژ شده باشن 

این نشونه خوبیه بخدا 😂♥️مثبت فکر کن خوب بوده دعوا نکردی 

😂😂😂😂😂😂واییییییییی عزیزمممممممممم خداروصدهزار مرتبه شکررررر که دوباره شیطونیاش گل کرده 🫂🧿💋🍓😂

اره نوه ها همینن تا بزرگ شن 

معلومه ماشین بازه محیا ،۱۸ سال نشده باید بفکر ماشینش باشی 🧿🫀 انشالله

اللهم صل علی محمد و آل محمد 🍓✨

اره دقیقا جوش زیر پوستی کوچیک کوچیک تازه بعضی وقتا کیستی ام دارم  بعد خدا شاهده بهشون دست نمیز ...

محیا با پودر های رازوک یا خاک رس سبز یا قرمز رنگ فکر کنم اوکی بشه روغن هسته انگور هم ضد جوش قویه 

جدا از همه اینا پماد پانژل فقط روی هر برآمدگی از جوش با گوش پاک کن بزن ببین که چقدر حال پوستت رو خوب می‌کنه 

ولی حواست باشه به همه قسمت های پوستت نخوره چون اونجاهایی که جوش فعال نداره رو هم می‌ریزه بیرون 

اول باید جوش های زیر پوستی تو درمان کنی که چربی اضافه ای نباشه بعد درمان منافذ و بعد بازسازی  پوستت بعدم که میتونی یه روتین نرمال رو انجام بدی .. الان اگه ماسکی رو به پوستت بزنی که چرب باشه یا روزنه ها رو خالی نکرده جمع کنه انگار هیچ کاری نکردی یه مدت آرایش و محصولات چرب رو بزار کنار اصلاح هم نکن به جاش ماسک رس بزار با پانژل ببین اوکی میشه یانه ♥️

😎 فدای تو 💞 به یاری دوستان 😁 از اجزای صورتم راضی هستم  فقط چند سالیه لک افتاده ...

عزیزممممم 

سلام 

خداروشکر مهربونم 🫀

دقیقاااا😀🙈

خب واسه لک ها باید آبرسانی کنی و ضد آفتاب بزنی بخاطر کم آبی و نور خورشید لک میفته و تیره میشه 

و اینکه حتماااا به تغذیه تم توجه کن ببین غذای پرنمک پرشکر میخوری یاچی اونا رو بزار کنار یا نرمال کن ببین خوب میشه یانه 

چون لکه ها در طول زندگی به وجود اومدن و مادرزادی نبوده رفع میشه 

2706