2733
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 64801 بازدید | 9678 پست

از این ژل های آماده ژل آماده حلزون و ژل آماده ستاره دریایی ژل آماده نارگیل  هم هست که متاسفانه همه جا نداره اینارو 🥲

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
ببخشید من یادم رفت سلام کنم 🙉🙈سلام فاطمه جون خوبی ؟  این« ژل آلوئه ورا آماده ست »که با همین ...

سلام عزیزم 🙂❤️

خدایا شکرت بخاطر ساحل جون 

خدا تو رو سر راهم قرار داده تا خوشکل بشم 😀❤️😁

ممنون از توضیحات و وقتی که میزاری 🙏🌱

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینم ماسک آبرسان هیدرودرم 

که داروخونه ها دارن 

واسه هر پوست و هر کارایی مخصوص خودش رو داره 

مثلا اونایی که پوستشون از پایه چربه و جوش میزنن با محصولات آرایشی مراقبتی  باید بنفش رنگ رو بخرم بخاطر هیالورونیک  اسید 

اونایی که پوست خشک دارن سبز رنگ 

اونایی که معمولی و منافذ دارن می‌خوان روشن کننده باشه نارنجی رنگ 

همه اینا آبرسانی میکنن اصلا حس بدی به پوست نمی‌ده خشک و پوست پوسته نمیکنه 

و اینکه یه مقدار خیلی کم رو با براش ماسک بردار با همون به پوستت بزن و پخش کن با انگشت برداری کافی نیست خوب پخش نمیشه حیف میشه چون مثل طلاست ازبس که خوبه الان عکس براش هم میزارم

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙

دیروز رفتم پاکسازی پوست 

میگفت جوش زیر پوستی زیاد داری 

با میله پاکسازی برام درش آورد

کلا همه صورتم ورم کرده بود 🤦‍♀️🤕

الان بهتر شده😀

قبلا یه جا دیگه میرفتم 

بیشتر با دستگاه کار می‌کرد 

جوش های زیر پوستی میموند همش 

شوهرم همش نگام میکرد

میگفت چه بلایی سر خودت اوردی🤣

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

فاطمه جونم و بقیه خواهرای گلم یه دونه از این براش ها واسه هر ماده یا ماسکی که احتیاج بود به پوست بزنین بخرین واسه تموم عمر کافیه خیلی خوبه اصلا خراب نمیشه 😚محصول رو هم حیف و میل نمیکنه تا قطره آخر استفاده میشه 

خیلی هم ارزان 

«بِراش سیلیکونی ماسک  » اسمش 

سلام ساحلییییییی جونم  چ خبرا خوبین خوشین  چیکارا میکنین  دلم نمیومد تا اخر نخونم ...

سلاممممم عزیزم مرسی من خوبم تو چطوری عزیزدلم؟؟؟

اتفاقا من عاشقشم منم یه دونه عین همین داشتم مث چشام مواظبش بودم دادمش برادر زادم انقد دوسش داشت هی م ...

😂😂😂😂😂چه عمه خوبی  که مهربونه ♥️🧿💋

عین شوهر من منتها همش غر میزنه چرا این وسیله هارو انقد جابجا میکنی این خونه نظم نداره😕

😂😂😂😂😂

چه تاپیک مفیدی چرا من بعدیکسال باید ببینمش

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
مررررررررسی گلم میشه کلا روتین پوستیتو بگی بهم ببخشی برا سوال جوابام  مرسسسسسسسییییی خواهری&nb ...

نه خواهش میکنم عزیزدلمممم خوشحالم که از این به بعد میخوای شروع کنی 

من پوستم رو چندین ساله دارم بهش میرسم از پایه  چرب بوده ولی انقد که بهش رسیدم الان نرمال شده اون موقع ها خیلی واسش هزینه کردم که چربی اضافه رو جدا کنم مثلا ماسک های خاک رس یا ماسک های جوانه گندم ،جلبک یا هر چیز دیگه که انسجام به پوست بده چربی رو جدا کنه من خریدم 😂سرم و کرم هم که جای لک و جوش ها رو ببرن هر بار خریدم چون پوست چرب فوری جوش میزنه رفع که میشه جاش میمونه مکافات داری 😂🙈

چیزی که همیشه می‌خریدم خاک رس بود مارک رازوک

ضد آفتاب بی رنگ 

از روغن و سرم ها هم همیشه ژل آلوئه ورا آماده و روغن سیاهدونه ،روغن بادام شیرین ،رو داشتم بقیه موارد دوره ای می‌خریدم تموم میشد دیگه تمدید نمی‌کردم 

الان که نرماله فقط آبرسان هزینه میکنم مثلا ماسک هیدرودرم ، ماست ترش ، ژل آلوئه ورا آماده ، ( روغن بادام شیرین رو فقط به زیر چشم میزنم چندین ساله) 

سیاهدونه رو به پوستم هروقت که ضد آفتاب نمی‌خوام استفاده کنم  مثلا داخل خونه  یا ندارم چند قطره میزنم 

ضد آفتاب هم بیرون بیرنگ میزنم 

هروقت بخوام مجلس برم ضد آفتاب رنگی لافارر میزنم و تموم دیگه چندین ساله از کرم پودر و پنکک استفاده نمیکنم 

بنظرم شوینده ، آبرسان ،ضد آفتاب ،تونر چهارتا ماده اساسی هر پوسته که اگه واسشون خوب تحقیق کنی مناسب پوستت رو بخری  دیگه بقیه مواد رو دوره ای و آزمون و خطا بخری  اوکیه 

اینم بگم که اصلا قیمت نماد کیفیت نیست فقط اون محصولی که می‌خری سیلیکون ،پارافین ، مشتقات نفتی ،الکل  نداشته باشه عطر زیاد نداشته باشه فوق العادست حتی اگه قیمتش کم باشه 

حتما ترکیبات پشت محصول رو بخونین بعد بخرین 

و اینکه اگه ویتامین c داره و روشن کنندست داخل ظرف تیره باشه نارنجی نشده باشه چون اکسید شده اگه کرمی نارنجی شده باشه هیچ کارایی نداره ، همین 😍🍓

این تموم چیزیه که باید قبل خرید محصول بدونی 😂 ترکیبات پشت محصول خیلی مهمه که چیاست 

سلام دوست قشنگم لیوان چای رو توسینی گرد بذارم یا سینی مستطیلی 😂😂😂😂 خواهری برا شوخی نوشتما بدل ...

😂😂😂😂😂با همین چیزا خوش میگذره دیگه 

8ساحلی جونمممننن💕💕💕💕💜💜💜💜 یهدرخت توت دارم عکسشو میذارم براتون جلو درحیاتمون کاشتیمش 😍😍😍😍 ...

واااای عزیزمممم خداروشکررررر 😍💕😍💕😍

شما همیشه توت و توت خشک دارین  به لطف خدا 😂نوش جونتون عزیزممممم 

سلام عزیزم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 سینی گرد✔️🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بسم الله الرحمن الرحیم  خدایا شکرت بخاطر نعمت سلامتی و تندرستی جسم و روح  خدایا شکرت ...

خداروشکررررر عزیزم 😍♥️

2706