2737
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 50786 بازدید | 7164 پست
مرسی عسلم  وای آزگل منم  ولی خو خونه بهم ریخته بود  خداروشکر تمیز کردم  چون ...

عزیززززم، اره خونه بهم‌ ریخته هم‌ک رو اعصابه

باز خوبه تمیز کردی، مهمون رسید واست

خسته شدی حسابی...

یه‌مسکن‌بخور و بخواب

آرزوهاتو تبـבیل بـہ واقعیت ڪن!♡🌿👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام‌علیکمممم

صبتون بخیر...

من امروز صب میرم‌بازار سبزی، یه لیست سبز هم‌ نوشتم😅🥦🥬🥒🫑🫛🍋‍🟩 میخوام سالم‌خوری رو شروع کنم،یکم شکم‌پهلو اوردم تو ایام‌عید..🙈. هوای بارونی حال میده تو این بازار بریم...🤗🌧☔️

انشالله آخرهفته خوبی داشته باشین....

ساحلی سلام...

دخترخالم  کیست تخمدان داره چندتا ریز، یکیش ترکیده 🫤چون میخوان بچه دار شن دکتر بهش دارو نداده گفته خودشون باید دفع شن🤔، بعد تخمدان سمت چپش خیلی درد داره و دردش  میکشه تو واژنش و موقع خم شدن بیشتر درد میگیره... چیکار کنه ؟چی بخوره بهترشه دردش، اینا زود دفع شن

نگرانشم🥺

2740
سلام‌علیکمممم صبتون بخیر... من امروز صب میرم‌بازار سبزی، یه لیست سبز هم‌ نوشتم😅🥦🥬🥒🫑🫛🍋‍🟩 می ...

سلام 

دلم خواست 

کاش منم باهاتون میومدم😍🥲

موفق باشین❤️✨

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹

سلام قیشنگا روزتون بخیر

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
فدات خواهر جونم  ممنونم از دعای خوبت 😘😘😘

قربون تو

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
سلام صبت بخیر روز خوبی داشته باشی قشنگم♥️😘

مرسی عزیزم 😍

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙