2733
2739
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 57327 بازدید | 8299 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😁😁😁 مرسی عزیزم  والا با کمترین امکانت چیدم  انشالله خونه بخرم 😂😂😂 ظرف خوشکل بگیرم ...

انشالله عزیزدلم 😍😍 الان اول صبح من دعا میکنم انشالله خونه دار شی ❤️✨🫶🏼

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
😅😅😅وای ساحل چنبار خوندم‌تا فهمیدم‌چی نوشتی...جرررررر خدا چرا‌من‌امشب اینجوری شدم، بزام رو متوجه ...

😂😂😂😂قربونت برم 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
2731
😁😁😁😁  انشالله من منتظر اون لحظه ام چون میدونم چهره ای خیلی زیبایی داری 😁

عزیزدلییییی مهربونم ♥️🫀💌قربونت برم 

محیا من فعلا ک‌تنهام.شوهرم با دوستاش بیرونن. دوستش ماشین‌خریده، امشب  دوستاشو شیرینی ماشینش دع ...

مباررررک باشه عزیزم انشالله چرخش بچرخه واسش چه کار خوبی 😍😍 انشالله خوش گذشته باشه 

حتما همینجوره😘🧿♥️

فدایت خوشگلم 💕

چند روز بود مریض بود حموم نزده بودم  امروز حموم اش ک دادم  باهاش یکمم بازی کردم دیگه خست ...

🧿😍🧿😍🧿 شیرین عسل 

2740

سلاممممممم به همگی دوستان عزیزمممم خوبین صبحتون بخیرررر انشالله که روز خوبی رو داشته باشین ♥️💘 من زود بیدار شدم 😂🫠 امروز حموم میرم و به موها و پوستم میرسم کتاب میخونم فیلم میبینم و احتمالا غروب برم بیرون 🙉😉 انشالله شماهم روز خوبی رو داشته باشین 🫀

25 ایده برای تغییر و بهتر شدنت توی بهتر امسال چه جسمی و چه شخصیتی :

پیاده روی روزانه

یوگا

استفاده از سرم مژه و ابرو

ماسک صورت/مو

خوردن حداقل سه وعده در هفته سبزیجات

تمرین تنفس

مدیتیشن روزانه

حرکات کششی قبل یا بعد از خواب

بیشتر لبخند زدن، بخصوص به غریبه‌ها

هر روز ضدآفتاب زدن

تمرین کردن حالت بدنی مناسب و یادگیری زبان بدن

ده تا پونزده مین مطالعه در طول روز

سپاسگزاری کردن از خودت بابت کارهایی که در طول روز انجام دادی

حرف زدن جلوی آینه و با کودک درونت به صورت روزانه

نوشتن و ثبت کردن افکارت توی دفتر به طور دائمی

آنفالو و قطع ارتباط کردن با آدم‌هایی که بهت حس بدی میدن،

حتی اگه با هم مشکل خاصی ندارین

یادگیری یک مهارت درآمدزا، هر روز حدودا سی مین

تمرین بهتر صحبت کردن و سخنرانی توی جمع

انجام مراقبت از خود به صورت روتین

زبان خوندن

پس انداز کردن(مثلا با خرید سکه)

افزایش اطلاعات عمومی یا تخصصی توی یک رشته، مثل تاریخ یا هنر

حذف قند و شکر مصنوعی(برای شروع مثلا فقط قند همراه با چایی رو حذف کن)

محدود کردن زمان استفاده از گوشی

تنظیم کردن ساعت خوابت

‌💕✨💕✨💕✨💕

سلاممممممم به همگی دوستان عزیزمممم خوبین صبحتون بخیرررر انشالله که روز خوبی رو داشته باشین ♥️💘 من ز ...

سلام صبت بخیر

روز خوبی داشته باشی قشنگم♥️😘

'خُدایا‌‌آسان‌کن‌برای‌ما‌رسیدنِ‌به‌آنچه‌آرزو‌مندیم'🤍
2706