2733
2739
عنوان

بارداری دوقلو

350 بازدید | 25 پست

دیروز رفتم سونو هفت هفته گفت دوقلو هستن یکی ۴ هفته و ۶ روز بود یکی ۵ هفته و ۶ روز که‌ کیسه زرده و فتال پل داشت ولی اون یکی نداشت گفت رشد نکرده دکتر میگه دو هفته دیگه سونو بده ان شالله که قلبش تشکیل شده باشه ولی من خیلی نگرانم نمیتونم تو این دو هفته آروم باشم هیچ امیدی ندارم هیچکس مث من نبوده بهم بگه آرو بشم

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم نگران نباش انشاالله که سالمه نذر سیب شهید علی جهانیاری من خیلی حاجت میده

دل شکستی و شبی یک نفراز جنس خودت خنده ی تلخ به چشمان ترت خواهدزد...💫کاربر جدید نیستم چندین ساله تو نی نی سایت عضوم ولی نی نی یار ترکوندتم بی دلیل😢
عزیزم نگران نباش انشاالله که سالمه نذر سیب شهید علی جهانیاری من خیلی حاجت میده

مرسی عزیزم انقد نگرانم که این استرس بدتره واسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فوقش سقط میسه نگران نباش 

دو قلو میخای؟

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.
مرسی عزیزم انقد نگرانم که این استرس بدتره واسم

نگران نباش بسپار بخدا اون صلاحمونو بهتراز خودمون میدونه از خودش بخواه هرچی خیره برای خودت و بچه هات پیش بیاد و دیگه بهش فکرنکن

دل شکستی و شبی یک نفراز جنس خودت خنده ی تلخ به چشمان ترت خواهدزد...💫کاربر جدید نیستم چندین ساله تو نی نی سایت عضوم ولی نی نی یار ترکوندتم بی دلیل😢
2740
فوقش سقط میسه نگران نباش  دو قلو میخای؟

آخه بارداری قبلیمم سقط شد نه یکیشم برام بمونه بازم راضیم ولی همونی که کیسه زرده داره رو ۹ روز با پریودی من فرق داره الان باید ۷ هفته میبودم ولی ۵ هفته و ۶ روزم واسه همون نگرانم که گفت قلبش تشکیل نشده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه بارداری قبلیمم سقط شد نه یکیشم برام بمونه بازم راضیم ولی همونی که کیسه زرده داره رو ۹ روز با پری ...

سایز فولیکولات چند بود؟؟

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 
عزیزم ان شالله که قلبش تشکیل میشه امیدتو از دست نده  شما دارویی مصرف کردین که دوقلو زایی داشته ...

مرسی عزیزم واسم دعا کن نه هیچ دارویی استفاده نکردم ارثشو داریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه بارداری قبلیمم سقط شد نه یکیشم برام بمونه بازم راضیم ولی همونی که کیسه زرده داره رو ۹ روز با پری ...

ایشالا ک سالم میمونه 

دعا میکنم برات

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.
مرسی عزیزم واسم دعا کن نه هیچ دارویی استفاده نکردم ارثشو داریم

چشم عزیزم ان شالله که جفتشون سالم باشم 🥺🥺🙏🏻🙏🏻یه ذکر بهت میگم حتما بخون ااستغفرالهه و الحمدالله خیلی حاجت میده 

واسه منم دعا کن مامان شم 😊🙏🏻

من هم به زودی مادر میشوم😊😍
2706