2737
2739
عنوان

بارداری دوقلو

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 25 پست
نگران نباش بسپار بخدا اون صلاحمونو بهتراز خودمون میدونه از خودش بخواه هرچی خیره برای خودت و بچه هات ...

کاش میتونستم بهش فکر نکنم شوهرم بیشتر از من ناراحت شد خیلی روزای بدی رو میگذرونم

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز یازدهم رفتم فقط یه دونه فولیکول ۱۹ سمت راست داشتم

پس‌چطور دوقلو شدن !!! حتما دوتا فولیکول داشتی امپول هم زدی چندم سیکلت زدی؟

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی یه هفته تفاوت دارن چ جالب و عجیب تاحالا نشنیده بودم این شکلی

یه هفته تفاوتشون برام مهم نیست حتی همون قل بزرگه ۹ روز با تاریخ پریودی من متفاوته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس‌چطور دوقلو شدن !!! حتما دوتا فولیکول داشتی امپول هم زدی چندم سیکلت زدی؟

نه مطمئنم تو سونو گفت یه فولیکول سمت راست هنوزم سونوشو دارم نه هیچ دارویی استفاده نکرده بودم ولی ارث دوقلوزایی داریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
یه هفته تفاوتشون برام مهم نیست حتی همون قل بزرگه ۹ روز با تاریخ پریودی من متفاوته

خب بخاطر اینه که لقاحت دیر بوده نگران نباش .

همین که فتال پل تشکیل شده امیدوار باش .

استرس خیلی بده برات .

من صبح آزامایش دادم .واسه م دعا کن بمونه بچه م برام .

انشاءالله که به سلامت بغلش میکنی .

نترس

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
خب بخاطر اینه که لقاحت دیر بوده نگران نباش . همین که فتال پل تشکیل شده امیدوار باش . استرس خیلی بد ...

دکتر سونوگرافم همینو گفت میگه امیدواری دارم که این یکی قلبش تشکیل میشه ولی صد در صدی نیست باید دو هفته صبر کنی

باشه عزیزم واست صلوات میفرستم تو هم واسم دعا کن خیلی دلم آشوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
دکتر سونوگرافم همینو گفت میگه امیدواری دارم که این یکی قلبش تشکیل میشه ولی صد در صدی نیست باید دو هف ...

انشاءالله به حق فاطمه زهرا قلبشون تشکیل میشه .

من اسفند سقط کردم قلب تشکیل نشد .فتال پلم نداشت .

واسه تو تشکیل میشه .

فقط استرس نداشته باش.زود رفتی سونو 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
انشاءالله به حق فاطمه زهرا قلبشون تشکیل میشه . من اسفند سقط کردم قلب تشکیل نشد .فتال پلم نداشت . و ...

ممنون عزیزم دقیقا دکترم گفت چون فتال پل داره امیدواری هست مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40