2737
2739
عنوان

دکتر به مامانم گفته

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 54 پست
خدانکنه عزیزدلم نگرانشیم خیلیم هواشو داریم ولی نمیخواد یکم آروم باشه و مارم درک کنه

میدونی مادرا خیلی عجیب غریبن .مادرمن انقدرحرف تودلش نگه میداره هی بایدنازشوبکشیم تادردل کنه کمی باهش مدارا کنین تنهایی ببریه جا باهم صحبت کنیین 

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل خاصی پیدا نکرد؟

منم مامانم عمل شد منتها چون پیش یه دکتر بدرد نخور رفته بود بدون هیچ تحقیقی زد یجای دیگه بدنشم سوراخ کرد! و مشکلات دیگه ای پیدا کرد

بعد اون مجبور شد دوباره عمل کنه و این مشکلات

حرفم این نیست که عمل بدیه. نه اتفاقا از درد راحت میشه

بحثم اینه تحقیق کنین و پیش یه پزشک خوب ببرین. ما بعدها فهمیدیم خیلیا از ایشون راضی نبودن اما اصلا پیگیری نکرده بودیم

بعدشم یکم از لحاظ روحی بهم میریزه اما درست میشه

دانشجو هستم🤭تا وقتی یکی باهام مهربون باشه 
2731
2740
منم مامانم عمل شد منتها چون پیش یه دکتر بدرد نخور رفته بود بدون هیچ تحقیقی زد یجای دیگه بدنشم سوراخ ...

تهران عمل کرد کدوم بیمارستان

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
من مجردم فیبروم دارم ...اینی ک گفتی ترسیدم ...یعنی برا بچه دار شدنم مشکل پیش میاد باید بردارم 

به فکر درمانش باش که بزرگ نشه اگه بزرگ‌ بشه هی خونریزی می کنه و برا بارداری هم مشکل ساز می شه یا ممکنه باعث سقط بشه

با احترام، درخواست دوستی قبول نمی کنم⚘
عزیزم جراحی یه بخشی از درمان محسوب میشه. شما میگین بجای درمان عضوی از بدن رو درمیارن. خب راه درمانش ...

نخیر

وقتی درمان داره نیازی به خارج کردن عضو نیست. 

طب مدرن نداره،  طب سنتی که داره. 

انقدر راحت خودتونو زیر تیغ جراحی ندین. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2706