2733
2739
عنوان

دکتر به مامانم گفته

773 بازدید | 54 پست

احتمالا باید رحمشو دربیاره

الان یک هفته‌س انگار عزاداره زندگی رو به همه‌مون زهر کرده هر چی میگم چیز عجیب و بیماری خاص و وحشتناکی نیست بچه‌هاتم آوردی و.. بهش برمیخوره میگه تو حالیت نیست

ذره ای آرامش ما براش مهم نیست

میدونیم حالش بده ولی مارم داره عاصی میکنه

کسی اطرافیانش تجربه داشته؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عمه ی من مجرد بود بخاطر سرطان رحمشو در آورد اصلا ناراحت نشد مادر شماهم که بچه هاشو آورده یاشاید دلش بازم بچه میخاد😂

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی تنها پناهم✓آلله♡                                                           یه خانوم مشاور🙄🌾✨                                                            مامان یه نینی تو راهی👩‍👧                                                            خانومه خونه ی یه آقا دکتر دوست داشتنی👩‍❤️‍👨                            قبل از هرچیزی به وجود خدا اعتماد کن✨              همه ی شبهای تاریک و طوفانی صبح های آفتابی دارن🌾🌱
2740

مامان منم درآورد سنش هم زیاد نبود تو ۴۶ سال فیبروم داشت با خونریزی وحشتناک ،خب شاید شوکه شده مامانت یه مدت باهاش راه بیاید تا حالش خوب بشه بهش نگید مگه چیه خب برای اون یه عضوی از بدنشه خیلی هم عمل سخت و دردناکی هست 

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عمه ی من مجرد بود بخاطر سرطان رحمشو در آورد اصلا ناراحت نشد مادر شماهم که بچه هاشو آورده یاشاید دلش ...

احساس میکنم نگران بخش خصوصی زندگیشه ولی خب راحت نیستیم که بخواد درموردش حرف بزنه

هرچند منم چیزی ندارم بگم

2706