2733
2771

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو رختخواب و روسری و لباساتو گشتی؟ گوشواره خیلی بعیده باز بشه بیرون بیفته. عموما با تعویض لبلس در میاد

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
تو رختخواب و روسری و لباساتو گشتی؟ گوشواره خیلی بعیده باز بشه بیرون بیفته. عموما با تعویض لبلس در می ...

اخه رفتم دیروز کلی لباس پرو کردم

خودمم فک میکنم اونجا افتاده اما رفتم از صاحب مغازه پرسیدم گفت نه چیزی پیدا نشده

نمیدونم چون از شانس بدم دیروز خرید هم رفته بودم

ان شاء الله پیدا میشه 

یه نذری کنید ان شاء الله پیدا میشه

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم ⛔آقاهستم⛔ تا ابد تنها بمان ولی هیچ وقت اضافی نباش...    @_mahyar

انالله و انا الیه راجعون روبخون مطمئن باش پیداش میکنی

حرف زدن آدما نشونه شخصیت شونه ... همیشه شجاع باش  زندگی کردن جرأت میخواد ، ادمای ترسو فقط نفس می‌کشند ...   به تعداد ادمای روی کره خاکی ، تفاوت فکر و نگرش وجود داره !!!  پس این رو بپذیر ، کسی که تفکرش با تو متفاوته دشمنت نیست ، یه انسان دیگست 

مال مادرم یه بار به روسریش که نخی بود گیر کرده بود یه بارم داشته اشپزخونه  رو تمیز میکرده رفته بوده زیر لباسشویی متوجه نشده بود کلی گشتیم پیدا نکردیم تا اینکه یه بار بچه داداشم دراز کشیده بود گفت عمه یه چیزی اونجا برق میزنه رفتیم دیدیم انگشتره مامانم براش.کادو خرید  😂