2703
2553
عنوان

دوست عنترم .....

387 بازدید | 16 پست

بعد سالهاااا دعوتم کرد خراب شدش 

من بارها دعوتش کردم یا خودش دلش گرفته پاشده اومده با بچش 

حالا یه بار اون بعد سالها دعوتم کرد 

به من گفت برو تو اتاق خواب ما لباس عوض کن 

رفتم ؛ لباسای خودمو دخترمو درآوردم ؛ اومدیم نشستیم ؛ دوتا از دوستای دیگشم اونجا بودن 

بعد یه ساعت رفت اتاق؛ اومد بیرون ؛ جلوی جمع گفت تو اتاق پول داشتم نیست!!!! انگار آب داغ ریختن سرم !!!!!! نمیدونم گفت پونصددهزار یا پنج میلیون !!!!!!!!

اینو گفت و نشست و دیگه هیچی نگفت !!!!!

بعدشم از اول تا اخر مهمونی فقط با اون دوستاش حرف میزد و به اونا تعارف میکرد ؛ انگار نه انگار وجود داریم ما 

خیلی حالم بده خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

راست میگی؟

- خدا در نهایتِ زیبایی میگه : ‹‍ فَانّكَ بِاعيُنِنَا › یعنی : ‹‍ تو در حفاظت کامل مایی ! ›  میخوام بگم اگر فقط خدا رو داری نگران هیچی نباش . . جوری ازت مراقبت میکنه و مسیرایی رو بهت نشون میده که هیچ کسی نمی‌تونه ! هیچ کسی مثل خدا نمیتونه ازت محافظت کنه و راه رو بهت نشون بده👌😍
2714
اره دروغم چیه

بعد چیکار کردی

- خدا در نهایتِ زیبایی میگه : ‹‍ فَانّكَ بِاعيُنِنَا › یعنی : ‹‍ تو در حفاظت کامل مایی ! ›  میخوام بگم اگر فقط خدا رو داری نگران هیچی نباش . . جوری ازت مراقبت میکنه و مسیرایی رو بهت نشون میده که هیچ کسی نمی‌تونه ! هیچ کسی مثل خدا نمیتونه ازت محافظت کنه و راه رو بهت نشون بده👌😍
اره دروغم چیه

خب هیچی نگفتی در دفاع از خودت؟! چرا موندی اصن؟! 

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤........ هر چه تیره‌تر بشی ای شب سرد.. ما مثه هر چی ستاره روشنیم.. تو تبر بشی واسه ریشه‌ی ما.. شک نکن بازم جوونه می‌زنیم.. همه‌ی سازامونم که بشکنی.. با سرود خنده‌مون چه می‌کنی؟ .. راه آرزومون‌و بستی ولی.. با پر پرنده‌مون چه می‌کنی؟.. نمیشه خورشید و حاشا بکنی.. حتی پشت سایه ها و پرده ها.. یه روزی همه کبوتر می‌شیم و نمی‌مونه هیشکی پشت نرده ها 🕊️🤍 شب تیره‌مون به فردا میرسه.. کابوس کهنه به رویا می‌رسه.. وقتی دستمون تو دستای همه.. من میگم معجزه از راه می‌رسه 💚🤍❤️
2706