2752
2734

بچه من از نوزادی کم خواب بود الان که ۵سالشه ، تو کل شبانه روز ۱۰ساعت میخابه ، یعنی مثلا ۹شب تا ۷صبح میخابه و تمام عصر اصلا نمیخابه ، بچه های شما چند ساعت میخابن ،  مشکل بیش فعالی هم نداره

لطفا برای حاجتم یک صلوات بفرستین شما هم ان شالله به ارزو هاتون برسین،😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه میخواستی چقدر بخوابه؟

مگه نوزاده؟؟؟

تازه من پسرم همینقدر می‌خوابه نگرانم اکثرا چون شده شبا مثلا ساعت ۸ خوابیده باشه تا همون هفته که میگی،بعد من هی میگم نکنه مریضه زیاد میخوایه!!@@@@🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤣

دیگه میخواستی چقدر بخوابه؟ مگه نوزاده؟؟؟ تازه من پسرم همینقدر می‌خوابه نگرانم اکثرا چون شده ...

۵سالشه بچه من عصر اصلا نمیخابه نگران میشم میگم شاید مشکلی داره نمخابه

خوبه دیگه بچه های ماهم میون روزنمیخوابن همون شب تاصبح برابچه ی ۵ساله خوبه نوزادبودیه چیزی

خب لابد خاب شبشون طولانیه بعضی ها مثلا ۱۲شب بخابه رفت ۱۲یا ۱ظهر بیدار بشه باز ۱۲سیزده ساعت خابیده، چند ساعت میخابن بچه تون

خوب دیگه میخوای چقدر بخوابه طفلی؟

۱۲سیزده ساعت خوبه هم خودش ارامش میگیره هم من ، ولی هر چی بچه دیدم به زور از خاب بلند میشن این خودش همیشه پا میشه

خوبه دیگه درستش همینه

زود خابیدنش خوبه ولی مدتی که خابه کمه بچه های دیگه حداقل ۱۱ساعت خیلی ها بیشتر میخابن و به زور از خاب بیدارشون میکنن