2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فقط تپش داشتی؟ من قلبم یدونه جا میندازه یهو. میکوبه بعد دوباره شرو میشه یا یه وقفه بین ضربان قلب.&n ...

عاره ولی تپش شدییییید ۱۳۰ تا در دیقه میزد یجوری که وقتی مینشستم تکونم میداد ضربان قلبم،دکتر رفتی؟فقط توی بارداری اینطوری شدی یا قبلنم اریتمی داشتی؟

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨
عاره ولی تپش شدییییید ۱۳۰ تا در دیقه میزد یجوری که وقتی مینشستم تکونم میداد ضربان قلبم،دکتر رفتی؟فقط ...

پارسال وقتی وزنمو کم کردم اینجورب شد. اکو. تست ورزش دادم نوار قلب دادم مشکلی نبود.الان باردارم شش ماهه. چند روزه باز شرو شده. میترسم

پارسال وقتی وزنمو کم کردم اینجورب شد. اکو. تست ورزش دادم نوار قلب دادم مشکلی نبود.الان باردارم شش ما ...

بهتره با دکتر مشورت کنی و اون راهنماییت میکنه نترس چیزی نیست توی بارداری هرچیزیییی رو ممکنه تجربه کنی ولی استرس نگیر استرس خودش بدترین چیزه

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨
بهتره با دکتر مشورت کنی و اون راهنماییت میکنه نترس چیزی نیست توی بارداری هرچیزیییی رو ممکنه تجربه کن ...

ورزشکار بودم. الان به خاطر مشکلات بارذاری نمیتونم. فقط میترسم بعد بارذاری ام بمونه نتونم ورزش کنم. نتونم به کارام برسم. چون میام یه کاری بکنم بیشتره. 

2738
ورزشکار بودم. الان به خاطر مشکلات بارذاری نمیتونم. فقط میترسم بعد بارذاری ام بمونه نتونم ورزش کنم. ن ...

منم مثل شمام

ضربان قلبم نامنظمه و تپش میگیرم

باردارم یک ماهه اینجوری شدم دکترقلب گفت دریچه قلبت یکم شله میترال داده با ب ۱ ۳۰۰ ولی نخوردم میترسم ضرر داشته باشه

قبل بارداری هم تپش میگرفتم ولی اینجوری نامنظم نبود

منم مثل شمام ضربان قلبم نامنظمه و تپش میگیرم باردارم یک ماهه اینجوری شدم دکترقلب گفت دریچه قلبت یک ...

ویتامین ب1 که جیزی نیس خیلی ام خوبه بخور. بعدم به دکتر خودت بگو بهت میگه چی کار کنی. 

بارداری شدتا داستان داره. من خودم مدام سر درد دارم مجبورم استامینوفن 500 بخورم یدونه. هیچ جوری نمیتونم تحمل کنم از بس سخته