2737
2734
عنوان

ب نظرتون فرصت اشنایی رو بدم یا نه

63 بازدید | 8 پست

این شخص رو حدودا دو ماهه که میشناسم 

ایشون داره ارشد ذرات بنیادی میخونه. TA هست و در کنارش بعضی وقتا تدریس میکنه فعلا خوابگاهه ۶ سال اختلاف سنی داریم تقریبا با هم کنار میایم خانوادهامونم تا حدودی شبیهن

درخواست کرد بیشتر اشنا شیم البته برای پارنتر بودن... قبول کنم یا نه؟به چه چیزایی تو اشنایی توجه کنم ک بعدا ب مشکل نخورم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب فعلا که برای آشنایی هست

صددرصد به اخلاق و رفتارش توجه کنید

قدرت مدیریت بحرانش رو بسنجید و همینطور میزان مسئولیت پذیریش رو

اینکه وقتی مشکلی براش پیش میاد فورا سعی میکنه تا مشکل رو حل کنه خودش یا اولین کاری که میکنه دنبال کمک میره.

برای تصمیماتش سنجیده و با مشورت گرفتن درست عمل میکنه یا خودسره

توی آشنایی کم کم میتونید اینارو متوجه بشید.

آشنایی برای همینه و روی خصوصیات و رفتار تمرکز کنید حتما

خُنَک آن قمار بازی که بِباخت آنچه بودش / بِنمانْد هیچش الا هوس قمار دیگر
خب فعلا که برای آشنایی هست صددرصد به اخلاق و رفتارش توجه کنید قدرت مدیریت بحرانش رو بسنجید و همینط ...

برای قضاوت کردن زوده ولی انقدر عاقلانه و منطقی با همه مسائل برخورد میکنه که به شک میوفتم نکنه همیشه اینطوری نباشه...

2740
برای قضاوت کردن زوده ولی انقدر عاقلانه و منطقی با همه مسائل برخورد میکنه که به شک میوفتم نکنه همیشه ...

خب چرا؟

یعنی انقدر عجیبه کسی عاقلانه و منطقی برخورد کنه؟

متاسفانه انقدر تعداد آدم‌های مشکل دار زیاد شده که ناخودآگاه وقتی با کسی که ثبات اخلاقی داره برخورد می‌کنیم می‌ترسیم و نمیتونیم اعتماد کنیم و فکر می‌کنیم طرف داره نقش بازی میکنه.

بهتون حق میدم کاملا

ولی زمان میتونه بهتون ثابت کنه حقانیت یا باطل بودنش رو

خُنَک آن قمار بازی که بِباخت آنچه بودش / بِنمانْد هیچش الا هوس قمار دیگر