2737
2739

من هفته ۱۴ هستم پدرم درومده بوی پیاز داغ بهم میخوره قیافه پیاز میبینم میخوام بمیرم گوشت و مرغ نگم دیگه نمیتونم غذا بپزم همش از بیرون دیگه خسته شدم توروخدا بگید راهکاری چیزی دارید؟

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معده ات روخشک نگه دار

چای نخور

رب نخور

ادویه نخور

پیازوسیرنخور

برنج ایرانی نخور

زردچوبه اکیداممنوع

توی غذاهات گوجه زیادبزن

سیرابی از۱۰۰تاقرص دیمیترون بهتره

سیرابی گاوبهتره آب روی آتیش

گوجه گوجه گوجه گوجه یادت نره

شوهرت بپره۱کاسه سیرابی بدون ادویه برات بخره بخوردعام میکنی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
معده ات روخشک نگه دار چای نخور رب نخور ادویه نخور پیازوسیرنخور برنج ایرانی نخور زردچوبه اکیدام ...

همه اینکارها رو کردم سیرابی انقدر خوردم دیگه اسمش میاد بالا میارم قرص دمیترون میخورم ولی فایده نداره بخدا اشکم درومده با یه پسر کوچیک ۳ ساله نمیدونم چه خاکی به سرم بگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
احساس می‌کردم همه و همه جا بوی پیاز میده الانم با درد سیاتیک و اسید معده درگیره

بخدا از ترس نخوردن بوی پیاز داغ مردم بهم کوچه خیابون نمیرم بویایی منم صد برابر شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
همه اینکارها رو کردم سیرابی انقدر خوردم دیگه اسمش میاد بالا میارم قرص دمیترون میخورم ولی فایده نداره ...

مایعات نخورخب؟!

شکمت خشک بشه ویارت خیلی کم میشه

الان خیارشوربخورباجوجه وکلی ساقه طلایی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
مگه جنسیت نی نی تون مشخص شده تو ۱۴ هفتگی؟

نه عزیزم ان تی احتمال داد دختره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا از ترس نخوردن بوی پیاز داغ مردم بهم کوچه خیابون نمیرم بویایی منم صد برابر شده

مادرم برام مشک عنبردودمیکردن بوی پیازکم میشد

نه عزیزم ان تی احتمال داد دختره

ویارربطی به جنسیت نداره

گروه خونی زن گاهی بامردنمیسازه ویاراینطوری میشه

من دختروپسرم ویاروحشتناک داشتم

گفتن برای بعدیهااحتمالاکم باشه ویار

حالااگربیان☹☹☹☹

اها بخاطر امضات پرسیدم انشالع بهتر بشی

امضام برا پسر اولمه قشنگم الحمدلله اینو گفتن دختره😍

البته هنوز خرید نکردم منتظرم صد درصد شه انشــــــــــاءالله بعد برم براش وسیله بگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه اینکارها رو کردم سیرابی انقدر خوردم دیگه اسمش میاد بالا میارم قرص دمیترون میخورم ولی فایده نداره ...

منم مثل تو  بودم  چاره کارم  روزی یک سرم  با امپول دمیترون   توی سرم

غذام  یذره کباب  یا جوجه کباب بود

گروه رز 
2706