2733
2739
عنوان

اونایی که ویار و تهوع زیاد داشتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 20 پست
ویارربطی به جنسیت نداره گروه خونی زن گاهی بامردنمیسازه ویاراینطوری میشه من دختروپسرم ویاروحشتناک د ...

من B مثبتم همسرم O مثبت نمیدونم از اونه یا چی ولی تو بارداری هام تا مرز مرگ میرم... تا ۲۰ هفته 

دفعه پیش رفتم خونه مادرم پنج ماه استراحت مطلق هم بودم الان دیگه نمیتونم برم پسرم شیطونه نمیدونم چه گلی به سر بگیرم

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
همه اینکارها رو کردم سیرابی انقدر خوردم دیگه اسمش میاد بالا میارم قرص دمیترون میخورم ولی فایده نداره ...

عزیزم من شرایطم از همه بدتر بود به همه چی ویار داشتم هر روز سرم زدم منم بچه کوچیک داشتم. ولی گذشت البته من از شش ماه بهتر شدم.

هر ماه چند میلیون پول غذای بیرون میدادیم .

یادآوریشم عذاب آوره.

البته هنوز هم پیاز داغ و گوشت و کباب به شدت حالمو بهم میزنه.

فقط باید زمان بگذره عزیزم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من B مثبتم همسرم O مثبت نمیدونم از اونه یا چی ولی تو بارداری هام تا مرز مرگ میرم... تا ۲۰ هفته  ...

گروه خونیBبا OوAنمیسازه

من بعدبارداری هم ویاردارم

راستی نون هم فقط نون سبوس دارکامل بخور

تشنه تشنه شدی سعی کن فقط آب رومزه مزه کنی

وگاهی۱قورت بخور

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
عزیزم من شرایطم از همه بدتر بود به همه چی ویار داشتم هر روز سرم زدم منم بچه کوچیک داشتم. ولی گذشت ال ...

خدایا خیلی سخته توروخدا منم موقع زایمان دعا کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2742
گروه خونیBبا OوAنمیسازه من بعدبارداری هم ویاردارم راستی نون هم فقط نون سبوس دارکامل بخور تشنه تشن ...

یا خدا بعد بارداری چرا؟

چشم ممنونم از حرفاتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40