2733
2739

آخه ماشاالله از همه قشر داریم گفتم دکتر داریم یا نه سوال دارم 

بالاخره موفق خواهم شد ✌️✌️یکسوالی که برام پیش اومده چرا هرکسی من رو تو خیابون و کوچه میبینه بهم خیره میشه 😬😂واقعا سوالی هست که هیچ جوابی براش پیدا نکردم حتی محل کار مادرم بهم خیره میشن 🤣هیچی همینجوری گفتم امضام خالی نماند
دکتر که زیاده فقط مدرک ندارن😐😁

😅😂ای بابا بد شد ک

بالاخره موفق خواهم شد ✌️✌️یکسوالی که برام پیش اومده چرا هرکسی من رو تو خیابون و کوچه میبینه بهم خیره میشه 😬😂واقعا سوالی هست که هیچ جوابی براش پیدا نکردم حتی محل کار مادرم بهم خیره میشن 🤣هیچی همینجوری گفتم امضام خالی نماند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😅😂ای بابا بد شد ک

خودم و اطرافیانم درگیر بیماری های گوارشی بودیم و هستیم اگه سوالتون رو بپرسید ممکنه بتونم کمکتون کنم

زندگی که یک بار زیر سوال نرود، ارزش زیستن ندارد...
2728
خودم و اطرافیانم درگیر بیماری های گوارشی بودیم و هستیم اگه سوالتون رو بپرسید ممکنه بتونم کمکتون کنم

من سه روزه که سر معده ام میسوزه و درد می‌کنه 

اصلا دلیلشو نمی‌دونم 

شاید بخاطر داروهای باشه که دکتر برای تنبلی تخمدان داده 

من خوابگاهم اینبار که اومدم اصلا وسایل نیاوردم و نیمه گزینه قرص میخورم 

من سه روزه که سر معده ام میسوزه و درد می‌کنه  اصلا دلیلشو نمی‌دونم  شاید بخاطر داروهای ب ...

روی کاغذ قرصاتو نگاه کن عوارض گوارشی داره یا نه، اگه کاغذ نداره تو نت سرچ کن

اگه اذیتت میکنه همراه با غذا بخور که معده ت رو اذیت نکنه

سوزش و درد معده از اضطراب هم میشه

ممکنه معده ت سرد شده باشه، غذاهای سردی خورده باشی

ممکنه رفلاکس پیداکرده باشی که یه سری پرهیز غذایی مثل چیزای ترش و اسیدی ، نعنا و عرقش، چای پررنگ، قهوه، ادویه جات و فلفل برات بده

کلا برا سوزش و دردمعده نباید قهوه و فلفل بخوری مشکلت رو شدیدتر میکنه

میتونی از یه دکتر انلاین مشورت بگیری و شرح حال بگی

میتونی هم داروخونه بری بگی و بهت قرص بده، معمولا برا سوزش و مشکل معده امپرازول میخورن، اگه معده عصبی باشه پنتوپرازول، ولی سرخود نگیر و منشا مشکلت رو پیدا کن و دکتر بهت قرص بده

یچیز دیگه هم اینکه روی غذا دراز نکش و  نیم ساعت صبر کن، خم و راست هم زیاد نشو

اگه غذات دیر هضم میشه یا سردیت میشه یه تکه نبات کوچک بزار دهنت مثل ابنبات بخور، تاثیرش خیلی بیشتر از چای نباته

یچیز دیگه هم اینکه روی غذا دراز نکش و  نیم ساعت صبر کن، خم و راست هم زیاد نشو اگه غذات دیر هضم ...

ممنونم توضیح دادی من فکر میکنم مشکلم یک بخشش می‌تونه بخاطر غذای سرد باشه 

چون من هیچوقت غذای سرد نمی‌خورم 

اولین روزی که به خوابگاه اومدم تون مرغ خریدم و گرم کردم 

ظهر که اتفاقی نیفتاد اما شب گذاشتم تو یخچال وقتی در آوردم از یخچال و خوردم سوزش شروع شد 

صبح هم رفتم ساندویج خریدم و خریدم البته ساندویج گرم 

بعد از ظهر معده درد بدی شروع شد 

امروزم کلا روز سوم میشه اصلا غذای گرم نخوردم ولی فردا قصد دارم غذای گرم درست کنم مثل سوپ و بخورم 

2738
ممنونم توضیح دادی من فکر میکنم مشکلم یک بخشش می‌تونه بخاطر غذای سرد باشه  چون من هیچوقت ...

عزیزم پس معده ت میکروبی شده غذای مونده نخور اصلا بهت نمیسازه

مخصوصا مرغ اگه سرد بشه و گرم کنی میکروب زیادی داره و دقت کنی هم بوی بدی میگیره

سعی کن یه غذای ساده برای خودت درست کنی و از بیرون تا میتونی ساندویچ و غذا نگیر غذاهای بیرون اصلا سالم نیست، دلسوز نیستن که مواد خوب استفاده کنن و فقط میخوان سود کنن

برنج درست کردن کاری نداره همیشه یه دمپختی برا خودت درست کن اگه شرایطش رو داری، مثلا عدس پلو، دمی ماش، دمی گوجه، ماکارونی، شویدپلو ، سینه مرغ سرخ کن، کوکوها راحته، بگردم چقد شرایط شما خوابگاهی ها سخته

امیدوارم که بتونی از پسش بربیای و زندگی راحتی برای خودت بسازی❤️

عزیزم پس معده ت میکروبی شده غذای مونده نخور اصلا بهت نمیسازه مخصوصا مرغ اگه سرد بشه و گرم کنی میکرو ...

ممنونم ازت عزیزم 

آره آخه اصلا فکر نمی‌کردم اینجوری بشم وگرنه اصلا از بیرون هیچی نمیگرفتم 

ممنونم ازت 

من خودم غذا درست کردن بلدم اما واقعیت تنهایی نمیچسبه 

ممنونم ازت عزیزم  آره آخه اصلا فکر نمی‌کردم اینجوری بشم وگرنه اصلا از بیرون هیچی نمیگرفتم  ...

خواهش میکنم عزیزم، امیدوارم همیشه سالم و شاد باشی❤️

اتفاقا من تنهایی غذا خوردنم دوس دارم، بعضی وقتا فقط برا خودم یه غذایی که بقیه دوس ندارن و خودم دوس دارم درست میکنم و با لذت میخورم☺️😂 یا حتی بقیه هم غذا نخوان درست میکنم و خودم میخورم، اصلا غذای سالم عشقه چه تنها چه دورهمی

خودت برا خودت غذا درست کن و بخور کیف کن😍 به خودت برس خوشگله که سالم بمونی😍

خواهش میکنم عزیزم، امیدوارم همیشه سالم و شاد باشی❤️ اتفاقا من تنهایی غذا خوردنم دوس دارم، بعضی و ...

چون معمولا تو خانواده همه کنار هم نمی‌تونیم باشیم حالت بخاطر کار و اینا 

برای همین مادرم همیشه به من و برادرم می‌گفت که غذا رو تنهایی نخورید همه با هم کنار یک سفره غذا بخوریم همین عادت شده که کلا غذا دلم نمیگیره 

چون معمولا تو خانواده همه کنار هم نمی‌تونیم باشیم حالت بخاطر کار و اینا  برای همین مادرم همیشه ...

منم تو خونمون همیشه صبر میکردیم تا باهم غذا بخوریم ولی عادت اشتباهیه به بدنمون صدمه میزنیم، درسته دور هم غذا خوردن حال دیگه ای داره ولی الان شرایطت فرق میکنه چندسال هم همینجوری باید ادامه بدی، عادت جدید برا خودت بساز تا سالم بمونی، هروقت کنار خانواده ت بودی دورهم غذا بخورید ولی الان که دوری به خودت اسیب نرسون❤️

منم تو خونمون همیشه صبر میکردیم تا باهم غذا بخوریم ولی عادت اشتباهیه به بدنمون صدمه میزنیم، درسته دو ...

ولی سر معده ام درد می‌کنه 

ولی سر معده ام درد می‌کنه 

احتمالا معده ت میکروبی شده عزیزم بخاطر غذاها، برو دکتر بهت یه دوره قرص میده خوب میشی

2706