2733
2739

بهش گفتم واستا کارامو بکنم بعد توضیح میدم

میگن وقتی بی دلیل حالت بده یکی دلتگنته و داره بهت فک میکنه 

والا که میدونه😂

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم بچه ۱۴ ساله فهمیده که پرسیده پس دروغ نگو ، داستان هم نساز ولی من بودم از مشاور کودک میپرسیدم بعد میگفتم بهش تا آسیبی بهش نزنم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740

چقد سخته جواب دادن به این سوالای بچه ها دخترتون بزرگم هست سعی کنید دروغ بهش نگید

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

دیگه دختر ۱۴ ساله اصولا باید خودش بدونه تو مدرسه یه چیزایی توضیح میدن دیگه

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...

به نظرم با بچه هاتون رفیق باشین بزارین از خودتون بپرسن بزارین بدونن همه چیو نه که تو فضای مجازی دنبالش باشن و بد تر به جاهای بدی کشیده بشن یا برن از کسی دیگ بپرسن چیز خیلی بد تری بگن

نمیگم بی پرده بگین با کمی سانسور براش توضیح بذه سنشم سن هیلی کمی نیست ک بگی عیبه و اوخه

کاربری دست دو نفره
2706