2737
2734

سلام برو دکتر گوش حلق  بینی 

بخش دهلیزی گوشت اجتمالا مشکل پیدا کرده اگر وقتی دراز میکشی احساس سرگیجه داری یا به اصطلاح زمین داره میچرخه 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران ️
سلام برو دکتر گوش حلق  بینی  بخش دهلیزی گوشت اجتمالا مشکل پیدا کرده اگر وقتی دراز میکشی ا ...

عزیزم رفتم تا حالا ۳ تا دکتر متخصص گوش رفتم هر ۳ تشخیص التهاب عصب دادند.میخواستند بدانم کسی بل تجربه مشابه هست ..می‌داند چه قدر طول میکشد ...؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم رفتم تا حالا ۳ تا دکتر متخصص گوش رفتم هر ۳ تشخیص التهاب عصب دادند.میخواستند بدانم کسی بل تجربه ...

یکی از استادام میگفتند التهاب عصب از وقتی درمان شروع بشه شش ماه طول میکشه 

اما فرد باید کارایی که بهش میگن انجام بده

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران ️
2728
یکی از استادام میگفتند التهاب عصب از وقتی درمان شروع بشه شش ماه طول میکشه  اما فرد باید کارایی ...

عزیزم دکترها هیچ چیز بهم نگفتند فقط،بتاسرک بهم دادند البته دو تا دگزامتازون و نیزوپرد برای ۱۰ روز ۵ روز دوز ۵۰ و بعد کاهش دوز تا ده روز خوردم.شما میتوانید راهنمایی کنید چی کار میتونم انجام هم؟

یکی از استادام میگفتند التهاب عصب از وقتی درمان شروع بشه شش ماه طول میکشه  اما فرد باید کارایی ...

همش نگرانم کاری یا دارویی باید انجام بدهم که دکترها نگفته باشند..

2738
همش نگرانم کاری یا دارویی باید انجام بدهم که دکترها نگفته باشند..

سلام عزیزم ن خوبی؟شماخوب شدی؟سرگیجه هات چه مدلی ان؟همیشه سرگیجه داری یابعضی مواقع؟من که زندگیم مختل شده

سلام عزیزم ن خوبی؟شماخوب شدی؟سرگیجه هات چه مدلی ان؟همیشه سرگیجه داری یابعضی مواقع؟من که زندگیم مختل ...

سلام عزیزم من اصلا سابقه نداشتم به صورت ناگهانی یک ماه قبل به صورت دورانی شدید و حالت تهوع و عدم تعادل شروع شد تا ۲ هفته فقط خوابیده بودم بعد به مرور تونستم راه برم الان خدا را شکر بهترم ولی همچنان سرگیجه دارم...من تست vng یا vgn اسمش یادم نمیاد دادم....و تست کالریک و....در آن تست ها مشخص شد نوریت وستبیولار دارم.....دکتر ها گفتند ویروس عصب تعادلی را ملتهب کرده...

من متاسفانه سنگینی سر طرف گوش درگیر ویروس هم دارم...

عزیزم خوب شدین؟؟چیکار کردین که خوب شدین؟

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
سلام خدا را شکر بهترم

خدارو هزارمرتبه شکر.میشه بگین چیکار کردین و چه دارویی خوردین برای خوب شدن؟ الان ۱۰۰ درصد خوب شدین؟

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
خدارو هزارمرتبه شکر.میشه بگین چیکار کردین و چه دارویی خوردین برای خوب شدن؟ الان ۱۰۰ درصد خوب شدین؟

سلام عزیزم بله خدا را شکر بیشتر علائم برطرف شده .برای من التهاب عصب گوش داخلی بود و دکتر بتا سرک و پرودینوزولن تجویز کرده بود.ولی گذشت زمان فکر کنم به بهبود التهاب کمک کرده.چون دکتر میگفت فقط،باید صبر کنی تا التهاب برطرف بشود.

2706