2733
2734
عنوان

MRI

93 بازدید | 10 پست

من ۲۳سالمه سرگیجه و تیر کشیدن سر و سوزن سوزن شدن دست و پا داشتم دکتر MRI مغز و گردن نوشت. امروز جوابش گرفتم نوشته بیرون زدگی دیسک۴_۳ و دیسک ۶_۵ و بیماری دژنراتیو دیسک کسی میدونه یعنی چی؟

دیسک داری دیگه مهره کمرت فرسوده شده چیزی نیست همه دارن من نمیدونستم دارم تو ام ار ای برای شک به بیما ...

منم مشکوک به ام اس بودم دادم اما تو MRI خیلی گردن و شانه هام سفت و بالاتر گرفته بودم و بدنم سفت کرده بودم بعدش پشیمون شدم اما ترسیدم به پرستار بگم که دعوا نکنه. میگم ممکنه بخاطر سفت گرفتن باشه؟؟؟چون اصلا گردن درد ندارم. انگار گردنم فشرده کرده بودم از استرس و ترس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم مشکوک به ام اس بودم دادم اما تو MRI خیلی گردن و شانه هام سفت و بالاتر گرفته بودم و بدنم سفت کرده ...

فکر نمیکنم عزیزم وضعیت مهره ها رو چک میکنن نه نوع پوزیشن شما در کل چیزی نیست که انقدر نگرانش باشی 

درمانش چیه؟؟ علائم داشتید شما؟

من اصلا علایمی از دیسک نداشتم والله اتفاقی فهمیدم من برای التهاب عصب چشمم ام ار ای دادم دکتر گفت دیسک خفیف داری نباید زیاد سرتو تو گوشی کنی و بد بشینی 

ام ار ای مغز رو من میتونم تفسیر کنم خواستی بزاز