2733
2734

سلام بچه ها ساعت کاریم از ۸ تا ۴ عصرهس ولی تا میرسم خونه ۵ میشه شوهرم شغلش ازاده تا ظهرمیخابه ۵ میره تا ۲ شب مغازه وقتی هم هست اصصصلن هییییچ کمکی تو امورخونه و بچه نمیکنه اینجوری ک ممیرم سرکار خیلی دیر همو میبینم شوهرو بچم تا ۴ و ۵ بیدارن ومن ک باید ۷ بیدارشم خیلی خسته میشم وهمش اشپژی بچمم اذیت میکنه و بهم میریزه حقوقم قانون کاره وبیشتربرابچه و خونه خرج میشه نصفش براخودمحالا میگم ارزش نداره خسته شدم میخام استعفابدم بخابم برم باشگا شبا با شوهرم با خیال راحت فیلم ببینم البته شوهرم میگه ک برو سرکارو اصلن درکم نمیکنه درامدشم داره خوب میشه ولی ب من پول نمیده نمیدونم چکارکنم بچه ها

ای دل چه خوب بود تو را هم نداشتم... 

چرا خرج خونه میکنی😐

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
چون دسته خودم نیس برا دخترم چیزی میخرم یا برا خونه اخه ۷ تمن ۸ تمن هم پولی نیس

پولی نیست؟؟؟

خب اندک اندک جمع میشه

تازه باید ازهمسرتم پول تو جیبی بگیری

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2706