2733
2734
عنوان

تمام دور و بری هام ناخن کاشتن...

597 بازدید | 62 پست

من چون نماز می خونم نکاشتم 

اما نمی دونم چجوریه اونا کاشتن نماز هم میخونن...منو هم مسخره میکنن که خدا این چیزا براش مهم نیست

والا سرگردونم 

از مرجعم پرسیدم میگه نماز و غسلت قبول نیست

تمسخر بقیه بیشتر ناراحتم میکنه...آدم رو مجبور به گوشه نشینی میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وا مگه همه باید مث هم باشن

بدم میاد یه مسئله ای عمومی و همگانی میشه😐

واسه مراسم و ..لاک بزن خوب

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2740

مطمئن باش نه نمازشون قبوله نه غسلشون پس به حرفشون گوش نده اونا چون به نفعشونه ببخشید اینو میگم بلانسبت خودشونو به خریت زدن و اینجوری میگن که وجدانشون راحت باشه اینا هم خدا رو میخوان هم خرما که نمیشه و فقط دارن خودشونو گول میزنن

در ضمن کاشت ناخن ناخن ها رو داغون میکنه

به عنوان کسی که نماز نمی‌خونه، غلط کردن بابا. هر کار دلت میخواد بکن. برا دلخوشی و اگر دوست داری لاک بزن. من دوست ندارم گوشت دور ناخنم رو بچینند و از ناخن خیلی بلند خوشم نمیاد. ضمن اینکه وقتی از ریشه میاد بالا زشت میشه. قشنگیش چند روزه. بعد دیگه تا ترمیم شدن،زشته. من همیشه لاک میزنم. برای غسل پاک میکنم

وقتی ببینم مغزت تعطیله، با نظرت موافقت میکنم و برات آرزوی موفقیت میکنم 😂 حوصله بحث با آدم های کم عقل رو ندارم
2706