2733
2739

روزانه باشه و نمادهای و کاور خوبی داشته باشه؟

ریمل و خط چشمم بگین

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
کاپرا فوق العادس

تیوپی؟

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من همه محصولات کلیستارو دارم ریمیلاش پنکیک کرم پودر خط چشم کانسیلر ...عالی من خیلی راضیم رژ لبای جامدش هم ک،🥰🥰🥰🫠خیلی هم خوش رنگ ان بسته بندیش

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
من همه محصولات کلیستارو دارم ریمیلاش پنکیک کرم پودر خط چشم کانسیلر ...عالی من خیلی راضیم رژ لبای جام ...

کرم پودرش مشکیه یا آبی؟

بعد برق نمیفته؟

کرم پودرش مشکیه یا آبی؟ بعد برق نمیفته؟

زیرساز میکنم با پرایمرش بعدم پودر فیکس یا پنکک میزنم نه برق نمیافته پوستمم چرب

مشکی رنگ تیوپش ام۱۲

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
2740
زیرساز میکنم با پرایمرش بعدم پودر فیکس یا پنکک میزنم نه برق نمیافته پوستمم چرب مشکی رنگ تیوپش ام۱۲

دستت درد نکنه لطف کردی