2737
2739
عنوان

چجوری با وجود افسردگی درس بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه همین افسردگی ولی یه اتفاقی سه سال پیش برام افتاد که افسردگی گرفتم به خاطر اون

خدا رو شکر که سالمی . برای خیلی ها اتفاق ناگوار توی طول زندگیشون رخ می ده اما قوی باش و نگاهت رو به جلو باشه و آینده 

من اینو خیلی تکرار می کنم   قوی باش قوی باش  که در جهان ضعیف پایمال است

و خدای که همین نزدیکی ست
2731
شما روانپزشک خوب میشناسی🥺 به خاطر افسردگی تمام بدنم درد میگیره نمیتونموم نفس بکشم😭 همش دلم میخواد ...

عزیزم من مازندرانم اگه اینجایی هستی میتونم برات پرس و جو کنم، کاملا درکت میکنم خودم کشیدم هنوزم هستم یکم فقط بهتر شدم با داروها

2740

در مورد مصرف داروهای ضد افسردگی چند تا نکته وجود داره:

۱. در ابتدای درمان، مثلا یکی دو هفته اول ممکن هست حالتون بدتر بشه و این طبیعی هست و باید یکی دو هفته تحمل کنید.

۲. هر گونه قطع کردن دارو، باید زیر نظر دکتر باشه. حتی اگه حالتون را بدتر کرده...چون دکتر تجویز می کنه چطور دوز را کم و قطع کنید. قطع ناگهانی به شدت اشتباهه

۳.‌داروهای ضد افسردگی هم مثل سایر داروها عوارض جانبی دارند. اما باید دید برآیند تاثیر مثبت و عوارض جانبی به چه صورت هست و در کل حالتون را بهتر می کنه یا نه

۴. گاهی یک داروی ضد افسردگی روی یک فرد تاثیر نداره و گاهی لازم میشه چند بار زیر نظر دکتر داروی جدیدی را امتحان کرد تا تاثیر مثبت دیده بشه.

در کنار دارو، بهتر هست با مشاور هم صحبت کنید. یک ورزش ملایم در حد پیاده روی انجام بدین. مطمئن باشید کم خونی، کم کاری تیروئید یا کمبود ویتامین D ندارید. چون روی خلق و خو تاثیر منفی دارند.

با افراد مطمئن درد و دل کنید. از تمام سایتها، شبکه های اجتماعی، فیلم، موسیقی و حتی کتابی که بهتون حس منفی میده به شدت دوری کنید.

خواب شبانه کافی و به موقع داشته باشید. تغدیه سالم داشته باشید.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706