2733
2734
عنوان

چجوری با وجود افسردگی درس بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 45 پست

حتما تحت درمان باش من خیلی مقاومت کردم برا دکتر و دارو اما بدتر شدم یه ماهه رفتم دکتر دارو مصرف میکنم

بهت نمیگم برو پباده روی باشگاه ..  ازین راهکارا نمیدم بهت چون خیلیا بهم میگفتن اینکارا رو انجام بده  اما تمام بدنم

بی حس بود توانایی انجام هیچ کاری نداشتم مگه میشه با اون حال و روز کاری انجام بدی؟؟ دوست داری ولی نمیتونی

برا همین بهت میگم تا بدتر نشدی پیش یه دکتر خوب برو تاکید میکنم دکتر خوب که داروی الکی نده بخوری و بیفتی

امیدوارم منم بتونم😭  اون کسی که گفتین رو از کجا میشناسین🥺

تو تلگرام سرچ کن:  ترانه ایزا 

کانالش برات میاد✨

آنچه درست است را باید انجام دهیم. نه آنچه اکثریت به آن فکر می‌کنند! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گریه میکنم شدید حالم بده میخوام بمیرم

درسا یادت میمونه

میتونی تمرکز کنی؟؟

لطفا به هردو سوالم پاسخ بده 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه!"جهنم من شوهرم و خانواده شن! من جهنمو توی این دنیا تجربه کردم"بی صبرانه منتظر اون روزی هستم که تک تک بابت دونه به دونه بدی هاشون تقاص بدن... میگن دعای نی نی سایتیا گیراست ومن اینو به چشم دیدم؛دعاکنید هرچه زودتر شاغل بشم وخونه دار بشم و بتونه دخترمو بیارم کنارخودم و بادخترم یه زندگی آروم رو تجربه کنیم؛من سنی ندارم این همه درد واسه من وبچه م زیادیه!خدایا دخترم وآینده مونو به دستای پرقدرت تو می سپارم؛زندگی وآینده ای پر از آرامش و خوشبختی برامون رقم بزن....دلم برای خود سابقم خیلی تنگ شده....چه زود دیر شد....
حتما تحت درمان باش من خیلی مقاومت کردم برا دکتر و دارو اما بدتر شدم یه ماهه رفتم دکتر دارو مصرف میکن ...

منم سال اول میگفتم دارو نمیخورم خوب میشم الان ۸ ماهی میشه میخورم خوب نمیشم شهرمون کوچیکه همین روانپزشک رو میشناسم فقط

منم سال اول میگفتم دارو نمیخورم خوب میشم الان ۸ ماهی میشه میخورم خوب نمیشم شهرمون کوچیکه همین روانپز ...

عزیزم با تمام وجود درکت میکنم برو دکتر خوب پیدا کن خودتو نجات بده شاید داروهاش خوب نباشه

عزیزم شما اول باید بری روانشناس معتبر و با تجربه و مشکلتون رو حل کنید 

بعدش درس خودتون رو بخونین سعی کنید تو حاشیه نرید تمام در طول روز ساعتی برای درس بزار و فقط رو درس تمرکز کن سعی کن با چیزای خوشحال هم حتی خوشحال بشی و به خودت روحیه بدی 

وزن اولیه:۹۷ وزن هدف اول:۹۰ (رسیدم😍💪)وزن هدف دوم:۸۵
به مشاور بگو با آدم های شاد و انگیزه بگرد نماز اول وقت . حرف زدن با خدا مخصوصا قبل خواب کیلیپ ها ...

قبلا خیلی مذهبی بودم یک سال  بعد این اتفاق اصلا دیگه نتونستم با خدا حرف بزنم😔

درسام یادم میمونه تمرکز هم میتونم بکنم اما به سختی 

یک صفحه چند ساعت نیاز داری تا بخونی؟؟؟

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه!"جهنم من شوهرم و خانواده شن! من جهنمو توی این دنیا تجربه کردم"بی صبرانه منتظر اون روزی هستم که تک تک بابت دونه به دونه بدی هاشون تقاص بدن... میگن دعای نی نی سایتیا گیراست ومن اینو به چشم دیدم؛دعاکنید هرچه زودتر شاغل بشم وخونه دار بشم و بتونه دخترمو بیارم کنارخودم و بادخترم یه زندگی آروم رو تجربه کنیم؛من سنی ندارم این همه درد واسه من وبچه م زیادیه!خدایا دخترم وآینده مونو به دستای پرقدرت تو می سپارم؛زندگی وآینده ای پر از آرامش و خوشبختی برامون رقم بزن....دلم برای خود سابقم خیلی تنگ شده....چه زود دیر شد....
عزیزم با تمام وجود درکت میکنم برو دکتر خوب پیدا کن خودتو نجات بده شاید داروهاش خوب نباشه

شما روانپزشک خوب میشناسی🥺

به خاطر افسردگی تمام بدنم درد میگیره نمیتونموم نفس بکشم😭 همش دلم میخواد به یکی بگم اما نمیتونم

قبلا خیلی مذهبی بودم یک سال  بعد این اتفاق اصلا دیگه نتونستم با خدا حرف بزنم😔

بغل خدا همیشه برای بنده هاش همیشه بازه . خود خدا گفته نا امیدی از رحمت و گذشت من بزرگترین گناه .

و خدای که همین نزدیکی ست
عزیزم شما اول باید بری روانشناس معتبر و با تجربه و مشکلتون رو حل کنید  بعدش درس خودتون رو بخون ...

پیش هر روانشناسی رفتم خوب نبود با اینکه کلی گرون بود اتفاقی که برام افتاده بود رو تعریف میکردم میگفتن واقعاااااا

واااای خیلی حالم بد میشد بدتر

بغل خدا همیشه برای بنده هاش همیشه بازه . خود خدا گفته نا امیدی از رحمت و گذشت من بزرگترین گناه .

متاسفانه من دیگه بزرگ ترین گناه رو کردم😔 و عادت کردم به حرف نزدن باهاش   دردی که خارج از تحملم بود بهم داد

2706