2733
2734
عنوان

چجوری با وجود افسردگی درس بخونم

821 بازدید | 45 پست

من سه ساله افسردگی شدید دارم پیش چند تا روانشاس رفتم الان هم ۸ ماهی میشه که قرصای ضد افسردگی میخورم بازم خوب نمیشم😔 واقعا خسته شدم حس میکنم از درون میسوزم خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه 💔 

و اینکه به نظرتون به مشاور درسیم بگم افسردگی دارم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین افسردگی نزاشت من و امثال من تو زندگی موفق بشیم تا اومدیم یکاری کنیم برا زندگیمون هزارتا درد عصبی اومد سراغمون ،با دارو باز خوبه یمدت کنترل میشه فک کن دارو نخوری ....هعی 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱

قرصات چین؟

#کاربر آقا                  #یه مرد غیر معمولی دارم زیر بولیز...         #هر روز تو آینه میگم سرمایم تویی...         #نمیتونم و نمیشه نیست تو عادت من...            #منو از پا نمیندازه یه شیشه سیانورم...          #باید ب یه جا میرسیدم وقتی میام نتونی بلند نشی از جات...       #پی رویام با تلاش زیاد از حدو...                         
آلونتا ۷۵ با ۳۷.۵    یکی هم برای افسردگی فصلیه اسم یادم نیست

فلوکستین مصرف کن طبق نظر پزشک اون خیلی بهتره

#کاربر آقا                  #یه مرد غیر معمولی دارم زیر بولیز...         #هر روز تو آینه میگم سرمایم تویی...         #نمیتونم و نمیشه نیست تو عادت من...            #منو از پا نمیندازه یه شیشه سیانورم...          #باید ب یه جا میرسیدم وقتی میام نتونی بلند نشی از جات...       #پی رویام با تلاش زیاد از حدو...                         
قبلا میخوردم خیلی خواب آوره

اره خاب اوره ولی خیلی مفید بود برا من

حتما به مشاورت بگو عزیزم.  

و اینکه من کسی رو میشناسم که با اختلال دوقطبی، درس خوند و پزشکی اورد:). 

آنچه درست است را باید انجام دهیم. نه آنچه اکثریت به آن فکر می‌کنند! 
ورزش تو برنامت داشته باش ببین چی بهت انرژی میده، مثلا من شیرینی پختن انرژی میده پول دراوردن انرژی ...

آخه برای من دلیل داره ۳ سال قبل یه اتفاقی برام افتاد بعد اون اصلا خوب نمیشم

آخه برای من دلیل داره ۳ سال قبل یه اتفاقی برام افتاد بعد اون اصلا خوب نمیشم

الان چطور میشی مگه؟؟

چطوری نمیتونی بخونی

افسردگی چ ربطی به درس خوندن داره مگه؟؟

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه!"جهنم من شوهرم و خانواده شن! من جهنمو توی این دنیا تجربه کردم"بی صبرانه منتظر اون روزی هستم که تک تک بابت دونه به دونه بدی هاشون تقاص بدن... میگن دعای نی نی سایتیا گیراست ومن اینو به چشم دیدم؛دعاکنید هرچه زودتر شاغل بشم وخونه دار بشم و بتونه دخترمو بیارم کنارخودم و بادخترم یه زندگی آروم رو تجربه کنیم؛من سنی ندارم این همه درد واسه من وبچه م زیادیه!خدایا دخترم وآینده مونو به دستای پرقدرت تو می سپارم؛زندگی وآینده ای پر از آرامش و خوشبختی برامون رقم بزن....دلم برای خود سابقم خیلی تنگ شده....چه زود دیر شد....

به مشاور بگو

با آدم های شاد و انگیزه بگرد

نماز اول وقت . حرف زدن با خدا مخصوصا قبل خواب

کیلیپ ها که انگیزه می دن نگاه کن 

و از هر چی که احساس نا امیدی رو در آدم تقویت می کنه دوری کن . آهنگ غمگین . آدم نا امید ...

و خدای که همین نزدیکی ست
2706