2733
2734
عنوان

تاپیک های بامزه و عجیب :)

3631 بازدید | 72 پست

من از ۹۶ اینجا عضوم و تاپیک های عجیب پربازدید زیاد دیدم اینجا، ولی یه تاپیک بود که هر موقع یادم میوفته کلی می خندم، و پربازدید هم نبود البته

یه خانمی تاپیک زده بود که نفت از کجا بخرم برای چراغ نفتی قدیمی که دارم ؟ 

پرسیده بودن کجایی؟ 

گفته بود تهران

یه نفر زحمت کشیده بود سرچ کرده بود، جوابش عالی بود.

هر موقع اون جواب رو تصور می کنم می خندم😂

مضمون نوشته این بود

عزیزم سرچ کردم اینجا برو، سازمان پخش فراورده های نفتی ایران، آدرس و شماره هم گذاشته بود :)

هر موقع تصور می کنم یه نفر از همه جا بی خبر با یه پیت نفتی بره جلوی سازمان پخش فراورده های نفتی بگه نفت می خوام از ماتریکس خارج میشم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
چه حال داشته اون ک رفته سرچ زده

ولی جوابش جالبتر بود، سازمان پخش فراورده های نفتی ایران از بزرگترین هولدینگ های ایرانه😂 بعد بری جلو درش بگی دو لیتر نفت می خوام😂

ولی جوابش جالبتر بود، سازمان پخش فراورده های نفتی ایران از بزرگترین هولدینگ های ایرانه😂 بعد بری جلو ...

نابغه بوده اون دیگه😂😂😂

ارغوان‌؛شاخه‌ی‌ همخونِ‌ جدا‌مانده‌ی‌ من‌ . .آسمان‌ تو‌ 

اون تاپیک پلوپز برق و ماکارونی و سیزده بدر تو طبیعت هم باحال بود 

پلوپز با ماکارونی نیم پز تو سیزده بدر برده بود بعد داده بود دست شوهرش که برو یه پریز برق پیدا کن تا این روشن بشه و دم بکشه شوهره هم داد و بیدا و گذاشته بود که اینجا برق از کجا پیدا کنم!،

یا ارحم الراحمین

یکی تاپیک زده بوده همسایش اومده خونش گفته مگس رفته تو واژنم بیا گوش کن ببین صداشو میشنوی

یااون خانمی که برا ۱۳بدر پلوپز برده بود ماکارونی دم کنه

یا اون خانمی که میگفت همسر پدر شوهرش دیده اینا لازانیا پختن باردارم بوده داد میزده آیییییییی لازانیا میخوام😐😐

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

آقا برای شما پیش اومده که یک اتفاق سه بار براتون بیفته

من همچین چیزی رو به تازگی حس میکنم 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 
اون تاپیک پلوپز برق و ماکارونی و سیزده بدر تو طبیعت هم باحال بود  پلوپز با ماکارونی نیم پز تو ...

اره اون رو یادمه از اولین دقایق تو تاپیکش بودم😄بعد فک نی مرذم فقط برای من عجیبه که پلوپز با خودش برده که دیدم نه برای همه همینه