2733
2739
عنوان

تاپیک های بامزه و عجیب :)

| مشاهده متن کامل بحث + 3655 بازدید | 72 پست

نمیدونم چرا اسمت برام إشناس

حافظم که ندارم راحت

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه خانمی تاپیک زده بود که نفت از کجا بخرم برای چراغ نفتی قدیمی که دارم ؟  پرسیده بودن کجایی؟&n ...

اخ اخ منم یادم میاد اون تاپیک رو

اینقدر جدی رفته بود سرچ کرده بود و اطلاع رسانی میکرد که منی که کارمند شرکت نفتم هنگ کرده بودم

گفتم نکنه ملت پیت بدست میان دم شرکت و من ندیدم

2738
سلام ترانه جان میام سر می زنم گاهی، چند روزه داداشم گیر داده بهم اعصابمو ریخته بهم با زنش

سلام عزیزم چقد دلم برات تنگ شده ،با اینکه دوست مجازی هستیم ولی واقعا تو قلب ودلم جا داری.چرا گیر دادن؟انگار خوششون میاد آرامش تورو بگیرن.ببین از همون اول در هر رابطه ای هست سریع و قاطع جوابشون بده تا حساب کار، دستشون بیاد

سلام عزیزم چقد دلم برات تنگ شده ،با اینکه دوست مجازی هستیم ولی واقعا تو قلب ودلم جا داری.چرا گیر داد ...

سلام ترانه ی عزیز، منم شما رو دوست دارم، نمی دونم واقعا، انگار اعصاب خوردی تو خانواده ی ما عادت شده اگر موضوعی برای مجادله نباشه هم یکی میسازن، یه تاپیک زدم نوشتم چی میگن البته

سلام مونا جون چرا چیشده؟توروخدا بیا تعریف کن برامون از امیر و خودت بگو

سلام عزیزم

خوبی شما؟ اتفاق که خیلی افتاده، امیر هی میگه حالا کی بیایم خواستگاری، کلافم می کنه، امشب باهاش قهر کردم فعلا😄