2737
2739
عنوان

چرا ذوق ندارم برا بچم..

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 51 پست
اصلا نمیتونم باهاش حرف بزنم😪..اصلا نمیدونم بدنیا اومد چجوری باهاش رفتار کنم حتی از شیردادن به بچه م ...

اگه اهل کتابی که کتاب بگیر بخون خیلی خوبه کمکت میکنه

اگر نه تو همین سایت قسمت آموزشیاش رو بخون  

اصلا نمیتونم باهاش حرف بزنم😪..اصلا نمیدونم بدنیا اومد چجوری باهاش رفتار کنم حتی از شیردادن به بچه م ...

منم برا این بچم دلم میخاست پسر بشه دختر شد بهش حسی نداشتم اما دنیا ک اومد شد همه دنیام، کلا میچسبم بهش آرامش میگیرم 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم فقط همون روزی که تو سونو دیدمش داشت انگشتشو میخورد ذوق کردم بعدش یادم رفت دوباره

عزیزممم 🥺❤توی چند هفتگی انگشتشو میخورد؟ 

میگن دعای زن باردار خیلی حاجت روا میشه میشه واسه منم دعا کنی باردار شم؟ 

من هم به زودی مادر میشوم😊😍
منم فقط همون روزی که تو سونو دیدمش داشت انگشتشو میخورد ذوق کردم بعدش یادم رفت دوباره

پسر؟!تو بارداری پسر احتمالا افسردگی بخاطر اختلاف هورمونی بیشتر اگه دیدی بهتر نشدی با پزشک مشورت کن

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
2731
اتفاقا هوبه که پسر شده، پسرا عاشق مادرشونن وقتی به دنیا بیاد و بزرگ بشه میفهمهی چه نعمتیه.  ...

من یه دختر بودم همه میگفتن داداشات چون یدونه ای خیلی دوست دارن..ولی انقد اذیتم کردن که همش به خودکشی فکر میکردم از اتاقم نمیومدم بیرون..همیشه میگفتم ازدواج کنم یه دخترم بشه دیگ نمیذارم بچم بشه اگه پسر باشه اذیتش کنه

من یه دختر بودم همه میگفتن داداشات چون یدونه ای خیلی دوست دارن..ولی انقد اذیتم کردن که همش به خودکشی ...

رفتار برادرها را با خواهر پدر و مادر تعیین میکنند اگه پدر و مادر اجازه ندن برادر جرات نداره نگاه چپ به خواهر بندازن اما خانواده های پسر دوست اجازه میدن پسرهاشون هر غلطی بکنند

عزیزممم 🥺❤توی چند هفتگی انگشتشو میخورد؟  میگن دعای زن باردار خیلی حاجت روا میشه میشه واسه منم ...

۱۸ هفته بودم،از خدا میخوام یه بچه ی سالم و صالح هر چه زودتر بهت بده😘

2740
نمیدونم،پزشک زنان؟چه کمکمی میتونه بکنه؟

خوب اگه افسردگی بعد زایمان باشه باید دارو مصرف بشه بپرس راهنمایی میکنند

رفتار برادرها را با خواهر پدر و مادر تعیین میکنند اگه پدر و مادر اجازه ندن برادر جرات نداره نگاه چپ ...

ببین پدر مادرم واقعا زورشون بهشون نمیرسید فقط گریه میکردن💔

ببین پدر مادرم واقعا زورشون بهشون نمیرسید فقط گریه میکردن💔

مگه چند سال اختلاف سنی داشتی باهاشون پسر من پنج سالش چند روز پیش یدونه زد به دخترم که ۸سالشه شوهرم جوری پسرم دعوا کرد که دفعه آخرش بشه واقعا دستش کوتاه شد

مگه چند سال اختلاف سنی داشتی باهاشون پسر من پنج سالش چند روز پیش یدونه زد به دخترم که ۸سالشه شوهرم ج ...

یکیشون ۱۰ سال یکیشون ۶ سال..همش دعوامون میشد پدر و مادرم جدامون میکردن ولی زورشون نمیرسید..چند بار بعد دعوا بدنم بی حس شده بود نمیتونستم انگشتامو تکون بدم فکر کنم حمله ی عصبی بود

2706